Uczniowie z klas I przychodzą do szkoły z (jednym) Rodzicem według poniższego harmonogramu:
KLASA 1a – godz. 8.30
KLASA 1b – godz. 9.30
KLASA 1c – godz.10.30
KLASA 1d – godz. 11.30
Szanowni Państwo,
Spotkania z klasami pierwszymi odbędą się w sali gimnastycznej. Rodzica z dzieckiem prosimy o wejście do szkoły od strony boiska szkolnego, drzwiami prowadzącymi bezpośrednio do sali. Zarówno dzieci, jak i rodzic zobowiązani są do zasłonięcia ust i nosa oraz dezynfekcji rąk przed wejściem na salę.