Aktualności
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego - podsumowanie projektu
Konkurs dla klas 1-3 "W KASDEPKOWIE"
Zachęcamy uczniów klas 1-3 do udziału w dzielnicowym konkursie wiedzy pt. „ W Kasdepkowie” – sekrety twórczości Grzegorza Kasdepke organizowanym przez naszą szkołę.
Zadaniem uczestników konkursu jest zapoznanie się z trzema książkami G. Kasdepke:
-"Detektyw Pozytywka"
-"Z piaskownicy w świat"
-„Co to znaczy… czyli 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń” (niebieska okładka).
I etap konkursu odbędzie się 12.04 i będzie miał formę testu.
Do II etapu przechodzą 4 osoby ze szkoły, które uzyskały najlepszy wynik w I etapie.
Te osoby stworzą drużynę, która powalczy o nagrody w etapie dzielnicowym, który zaplanowany jest na 22.04.
W ŚWIECIE HOBBITA - PROJEKT LEKTUROWY
Akademia Bezpiecznego Puchatka
SUKCES NASZEJ UCZENNICY
Z przyjemnością informujemy, że Weronika Sadowska z klasy 8b została finalistką Konkursu Języka Hiszpańskiego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Gratulujemy sukcesu !!!
Muffin Day - projekt językowy
Older Students for Younger Students - Exam Tips
Porady, jak poprawnie przygotować się do egzaminu
21 lutego - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego
XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki
Miło nam poinformować, że Róża Ositek - uczennica klasy 7d zajęła III miejsce w kategorii kl. 4-8 w XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim organizowanym przez Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów.
Serdecznie gratulujemy!
Wyniki Konkursu Recytatorskiego Jednego Wiersza Jana Brzechwy
Miło nam poinformować o wynikach Konkursu Recytatorskiego Jednego Wiersza Jana Brzechwy organizowanego przez SP nr 362 w Warszawie.
Nikola Brzezińska kl. 3e - II miejsce
Viktoria Radecka kl. 3a - III miejsce
Natalia Stępniak kl. 2a - Wyróżnienie
Bartosz Figurski kl. 3a - Wyróżnienie
Uroczyste zakończenie odbędzie się 26 marca 2021 r. o godz. 11.00 w SP nr 362 przy ul. Czumy 8.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
Tydzień Gier Obcojęzycznych
Podsumowanie akcji "Przerwa na czytanie"
W październiku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w I Międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom". Honorowy patronat nad akcją objęli: Marszałek Województwa Lubuskiego - Elżbieta Anna Polak, Lubuski Kurator Oświaty - Ewa Rawa, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.
Patronat medialny sprawowali: IBBY Polska, portal SBP.pl, Biblioteki Szkolne Online, Serwis Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna SBP.
Do tegorocznej edycji zgłosiło się 1177 instytucji, zaś w akcji wzięło udział łącznie 874 placówek oświatowych, w tym 17 zagranicznych z 14 wcześniej wymienionych krajów.
Rekord w liczbie osób czytających na przerwie w czasie pandemii i wynosi on 149 851 osób!
Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem akcji:
Gratulujemy!
Z przyjemnością informujemy, że do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Hiszpańskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty zakwalifikowała się Weronika Sadowska z klasy 8b.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu!
FINAŁ PROJEKTU OCHOTNICY WARSZAWSCY
Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w projekcie Ochotnicy warszawscy, realizowanym we współpracy z Bemowską Biblioteką Publiczną. Projekt polegał na upowszechnianiu czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży przez nagrywanie audiobooków. Zachęcamy do zapoznania się z efektami ich pracy na kanale You Tube Biblioteki Bemowo https://liblink.pl/hboG9GD589 a samym uczestnikom gratulujemy podjęcia tego niestandardowego wyzwania.
Opiekun SU, Marta Szarwas-Stabińska
TYDZIEŃ UCZNIOWSKIEJ SUPERMOCY
W dniach 19-23 października obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Uczniowskiej SuperMocy. Uczniowie mogli podzielić się swoimi pasjami, opowiedzieć o talentach i mocnych stronach. Otrzymaliśmy tytuł Szkoły Odkrywców Supermocy.
7
KONCERT SZKOLNY
Zapraszamy serdecznie do obejrzenia koncertu przygotowanego przez naszych uczniów i nauczycieli.
Wiosenny koncert "Wiosna, ach to ty!"
Z OKAZJI NADCHODZĄCYCH ŚWIĄT I PIERWSZYCH DNI WIOSNY ZAPRASZAMY DO WYSŁUCHANIA KONCERTU PRZYGOTOWANEGO PRZEZ NASZYCH UCZNIÓW I NAUCZYCIELI.

Konkurs plastyczny "Moja Karta Miejska"
Zapraszamy uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie „Moja Karta Miejska". Zwycięskie prace zostaną umieszczone na dwóch wzorach Karty Ucznia - dla uczniów klas 1-4 oraz 5-8.
Szczegółowe informacje:
Easter greetings
Send Easter greetings to other students, parents and teachers! (A project)
W imieniu Zespołu Języków Obcych zapraszam wszystkich chętnych do składania życzeń swiątecznych 😊
Magdalena Jaśkiewicz
Older students for younger students
Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego - podsumowanie projektu
Konkurs dla klas 1-3 "W KASDEPKOWIE"
Zachęcamy uczniów klas 1-3 do udziału w dzielnicowym konkursie wiedzy pt. „ W Kasdepkowie” – sekrety twórczości Grzegorza Kasdepke organizowanym przez naszą szkołę.
Zadaniem uczestników konkursu jest zapoznanie się z trzema książkami G. Kasdepke:
-"Detektyw Pozytywka"
-"Z piaskownicy w świat"
-„Co to znaczy… czyli 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń” (niebieska okładka).
I etap konkursu odbędzie się 12.04 i będzie miał formę testu.
Do II etapu przechodzą 4 osoby ze szkoły, które uzyskały najlepszy wynik w I etapie.
Te osoby stworzą drużynę, która powalczy o nagrody w etapie dzielnicowym, który zaplanowany jest na 22.04.
W ŚWIECIE HOBBITA - PROJEKT LEKTUROWY
Akademia Bezpiecznego Puchatka
SUKCES NASZEJ UCZENNICY
Z przyjemnością informujemy, że Weronika Sadowska z klasy 8b została finalistką Konkursu Języka Hiszpańskiego zorganizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.
Gratulujemy sukcesu !!!
Muffin Day - projekt językowy
Older Students for Younger Students - Exam Tips
Porady, jak poprawnie przygotować się do egzaminu
21 lutego - Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego
XVII Ogólnopolski Konkurs Literacki
Miło nam poinformować, że Róża Ositek - uczennica klasy 7d zajęła III miejsce w kategorii kl. 4-8 w XVII Ogólnopolskim Konkursie Literackim organizowanym przez Stowarzyszenie Warszawskich Nauczycieli Polonistów.
Serdecznie gratulujemy!
Wyniki Konkursu Recytatorskiego Jednego Wiersza Jana Brzechwy
Miło nam poinformować o wynikach Konkursu Recytatorskiego Jednego Wiersza Jana Brzechwy organizowanego przez SP nr 362 w Warszawie.
Nikola Brzezińska kl. 3e - II miejsce
Viktoria Radecka kl. 3a - III miejsce
Natalia Stępniak kl. 2a - Wyróżnienie
Bartosz Figurski kl. 3a - Wyróżnienie
Uroczyste zakończenie odbędzie się 26 marca 2021 r. o godz. 11.00 w SP nr 362 przy ul. Czumy 8.
Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!
Tydzień Gier Obcojęzycznych
Podsumowanie akcji "Przerwa na czytanie"
W październiku uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wzięli udział w I Międzynarodowej edycji V Ogólnopolskiej akcji bicia rekordu w liczbie osób czytających na przerwie. Wydarzenie to zostało zorganizowane w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych oraz kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom". Honorowy patronat nad akcją objęli: Marszałek Województwa Lubuskiego - Elżbieta Anna Polak, Lubuski Kurator Oświaty - Ewa Rawa, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Ośrodek Rozwoju Polskiej Edukacji za Granicą.
Patronat medialny sprawowali: IBBY Polska, portal SBP.pl, Biblioteki Szkolne Online, Serwis Elektroniczna Biblioteka Pedagogiczna SBP.
Do tegorocznej edycji zgłosiło się 1177 instytucji, zaś w akcji wzięło udział łącznie 874 placówek oświatowych, w tym 17 zagranicznych z 14 wcześniej wymienionych krajów.
Rekord w liczbie osób czytających na przerwie w czasie pandemii i wynosi on 149 851 osób!
Zachęcamy do zapoznania się z podsumowaniem akcji:
Gratulujemy!
Z przyjemnością informujemy, że do III etapu Wojewódzkiego Konkursu Języka Hiszpańskiego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty zakwalifikowała się Weronika Sadowska z klasy 8b.
Gratulujemy i życzymy powodzenia w ostatnim etapie konkursu!
FINAŁ PROJEKTU OCHOTNICY WARSZAWSCY
Wolontariusze z naszej szkoły uczestniczyli w projekcie Ochotnicy warszawscy, realizowanym we współpracy z Bemowską Biblioteką Publiczną. Projekt polegał na upowszechnianiu czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży przez nagrywanie audiobooków. Zachęcamy do zapoznania się z efektami ich pracy na kanale You Tube Biblioteki Bemowo https://liblink.pl/hboG9GD589 a samym uczestnikom gratulujemy podjęcia tego niestandardowego wyzwania.
Opiekun SU, Marta Szarwas-Stabińska
TYDZIEŃ UCZNIOWSKIEJ SUPERMOCY
W dniach 19-23 października obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Uczniowskiej SuperMocy. Uczniowie mogli podzielić się swoimi pasjami, opowiedzieć o talentach i mocnych stronach. Otrzymaliśmy tytuł Szkoły Odkrywców Supermocy.
7
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Lipiec 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Wszystkie