• Informacja dla uczniów r. szk. 2024-2025

• Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

w związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym 2024/2025 uprzejmie informujemy, że :

1. Tornister/plecak powinien być lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką przylegającą do pleców dziecka.

2. Na terenie szkoły obowiązuje zmiana obuwia – prosimy o: obuwie sportowe z antypoślizgową, białą podeszwą, na przylepiec lub wiązane na sznurówki, (trampki, tenisówki, adidasy) .

3. Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: koszulka biała, bawełniana z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe.

4. Strój galowy – biała bluzka/koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie, krawat z logo szkoły.

5. Codzienny strój ucznia:

1) czyste, schludne ubranie w kolorystyce dowolnej, w pastelowych odcieniach; nie może zawierać niestosownych nadruków, wulgaryzmów i niczego, co uwłaczałoby godności innych.

6. Zeszyty i książki koniecznie obłożone i podpisane.

8. Uczniowie nie przynoszą rzeczy zbędnych, które zwiększają wagę plecaka.

9. Kluczyki do szafek w szatni oraz chipy do drzwi wejściowych uczniowie odbiorą w pierwszych dniach września.

10. Podręczniki wg listy, uczniowie wypożyczą z biblioteki szkolnej w pierwszych dniach września.

11. Harmonogram rozpoczęcia roku szkolnego 2024/2025 podany zostanie na stronie Szkoły do 23 sierpnia 2024 r.

Emilia Wojdyła

• Informacja dla uczniów r. szk. 2024-2025

Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice,

5. Codzienny strój ucznia:

6. Zeszyty i książki koniecznie obłożone i podpisane.

8. Uczniowie nie przynoszą rzeczy zbędnych, które zwiększają wagę plecaka.

Emilia Wojdyła