Nowa galeria AKCJA "SPRZĄTANIE ŚWIATA" została dodana do albumu fotograficznego
Aktualności
AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA
- 7
Święto Szkoły
Piknik SM "Jelonki"
12 września wzięliśmy udział w pikniku Spółdzielni Mieszkaniowej Jelonki. Nasza szkoła jest ważna dla mieszkańców Jelonek. Zaproponowaliśmy grę w szachy, konkursy, łamigłówki i układanki z origami. Mieszkańcy mogli także podziwiać obrazy namalowane przez naszych uczniów. Było miło i kolorowo.
10
Organizacja pracy szkoły i dostęp do budynku - dokumenty
Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczamy dokumenty dotyczące organizacji pracy szkoły i dostępu do budynku.
Regulamin_dostepu_do_budynku_Zarz._nr_65.pdf
Procedura_Zarz._nr_66.pdf
ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ na rok szkolny 2021/2022
Szanowni Rodzice,
zapisy do świetlicy szkolnej odbywają się w terminie od 30 sierpnia 2021 r. do 1 września 2021 r.
W celu zapisania dziecka prosimy o złożenie poniższych dokumentów:
- karty zgłoszenia dziecka do świetlicy,
- upoważnienia do odbioru dziecka ze świetlicy szkolnej.
Druki można pobrać ze strony internetowej, dostępne są również w holu szkoły. Wypełnione dokumenty prosimy składać do pojemnika znajdującego się w holu szkoły.
Upoważnienie_do_odbioru_dziecka_ze_świetlicy_szkolnej.pdf
karta_zgłoszenia_dziecka_do_świetlicy_.pdf
Nowy rok szkolny 2021-2022
Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczamy Wytyczne MEiN, MZ i GIS obowiązujące od 1 września 2021 roku dotyczące bezpiecznej oraz higienicznej organizacji zajęć w warunkach epidemii.
Powyższe zasady będą stosowane w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022.
Zapraszamy Uczniów do szkoły 1 września 2021r. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Spotkania z Wychowawcami odbędą się w wyznaczonych salach według poniższego harmonogramu:
klasy VIII - godzina 8.30. Uczniowie wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego (patio):
8a - sala 205
8b - sala 206
8c - sala 209
8d - sala 207
8e - sala 208
8f - sala 210
klasy VII - godzina 8.30. Uczniowie wchodzą wejściem głównym:
7a - sala 200
7b - sala 202
7c - sala 10
7d - sala 113
7e - sala 201
7f - sala 108
klasy VI - godzina 10.00. Uczniowie wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego (patio):
6a - sala 105
6b - sala 203
klasy V - godzina 10.00. Uczniowie wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego (patio):
5a - sala 100
5b - sala 206
5c - sala 202
5d - sala 201
klasy IV - godzina 10.00. Uczniowie wchodzą wejściem głównym:
4a - sala 10
4b - sala 208
4c - sala 101
4d - sala 113
Ucznioiwe z klas II i III wchodzą do szkoły wejściem głównym.
klasy III - godzina 9.00
3a - sala 112
3b - sala 101
3c - sala 109
3d - sala 102
klasy II - godzina 10.00
2a - sala 103
2b - sala 102
2c - sala 112
2d - sala 104
klasy I - godzina 9.00
Spotkanie z klasami pierwszymi odbędzie się w sali gimnastycznej. Uczniowie przychodzą do szkoły wyjątkowo z jednym rodzicem. Prosimy o wejście do sali od strony boiska szkolnego.
Oddział przedszkolny - godzina 10.00, sala 106
Dzieci z oddziału przedszkolnego przychodzą do szkoły z jednym Rodzicem.
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
w związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym przypominamy:
1. Tornister/plecak powinien być lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką przylegającą do pleców dziecka.
2. Obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły - prosimy: o obuwie sportowe z antypoślizgową, białą podeszwą, na przylepiec lub wiązane na sznurówki, (trampki, tenisówki, adidasy).
3.Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: koszulka biała, bawełniana z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe.
4.Strój galowy - biała bluzka/koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie, krawat z logo szkoły.
5. Codzienny strój ucznia:
1) czyste, schludne ubranie w dowolnej kolorystyce, w pastelowych odcieniach;
2) stosowne ubranie - nie może odsłaniać brzucha, pleców, górnej części ud, nie może zawierać niestosownych nadruków, wulgaryzmów i niczego, co uwłacza godności innych.
6. Zeszyty i książki obłożone i podpisane.
7. Zeszyt informacyjny- dzienniczek (od pierwszego dnia nauki 16 kartkowy - kratka).
8. Uczniowie nie przynoszą rzeczy zbędnych, które zwiększają wagę plecaka.
9. Kluczyki do szafek w szatni oraz chipy do drzwi wejściowych uczniowie odbiorą w pierwszych dniach września.
10. Podręczniki, wg listy, uczniowie wypożyczą z biblioteki szkolnej w pierwszych dniach września.
Zapraszamy
Dyrektor Szkoły
Nadeszły wakacje!!!
Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom
życzymy wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji.
Bemowski Piknik Naukowy - sobota,10 lipca br. o godzinie 11:00 na terenie Bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021
- 17
List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021
Projekt "Żywe okładki"
W ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie klas V-VIII wzięli udział w szkolnym projekcie "Żywe okładki". Ich zadaniem było pomysłowe odtworzenie ulubionej książki w formie zdjęcia. Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali prace.
Nauczyciele języka polskiego
2
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021
odbędzie się w dniu 25 czerwca 2021 roku według poniższego grafiku:
klasy I - III: godzina 9.00 - klasy 1a, 1d, 2a, 3a, 3b, 3d, 3e,
godzina 10.30 - klasy 1b, 1c, 2b, 2c, 2d, 3c
klasy IV i V - godzina 10.30
klasy VI i VII - godzina 9.00
Informacje o salach przekażą uczniom wychowawcy klas.
Podziękowanie
AKCJA SPRZĄTANIE ŚWIATA
Nowa galeria AKCJA "SPRZĄTANIE ŚWIATA" została dodana do albumu fotograficznego
7
Święto Szkoły
Piknik SM "Jelonki"
12 września wzięliśmy udział w pikniku Spółdzielni Mieszkaniowej Jelonki. Nasza szkoła jest ważna dla mieszkańców Jelonek. Zaproponowaliśmy grę w szachy, konkursy, łamigłówki i układanki z origami. Mieszkańcy mogli także podziwiać obrazy namalowane przez naszych uczniów. Było miło i kolorowo.
10
Organizacja pracy szkoły i dostęp do budynku - dokumenty
Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczamy dokumenty dotyczące organizacji pracy szkoły i dostępu do budynku.
Regulamin_dostepu_do_budynku_Zarz._nr_65.pdf
Procedura_Zarz._nr_66.pdf
ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ na rok szkolny 2021/2022
Szanowni Rodzice,
zapisy do świetlicy szkolnej odbywają się w terminie od 30 sierpnia 2021 r. do 1 września 2021 r.
W celu zapisania dziecka prosimy o złożenie poniższych dokumentów:
- karty zgłoszenia dziecka do świetlicy,
- upoważnienia do odbioru dziecka ze świetlicy szkolnej.
Druki można pobrać ze strony internetowej, dostępne są również w holu szkoły. Wypełnione dokumenty prosimy składać do pojemnika znajdującego się w holu szkoły.
Upoważnienie_do_odbioru_dziecka_ze_świetlicy_szkolnej.pdf
karta_zgłoszenia_dziecka_do_świetlicy_.pdf
Nowy rok szkolny 2021-2022
Szanowni Państwo,
poniżej zamieszczamy Wytyczne MEiN, MZ i GIS obowiązujące od 1 września 2021 roku dotyczące bezpiecznej oraz higienicznej organizacji zajęć w warunkach epidemii.
Powyższe zasady będą stosowane w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2.
Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022.
Zapraszamy Uczniów do szkoły 1 września 2021r. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Spotkania z Wychowawcami odbędą się w wyznaczonych salach według poniższego harmonogramu:
klasy VIII - godzina 8.30. Uczniowie wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego (patio):
8a - sala 205
8b - sala 206
8c - sala 209
8d - sala 207
8e - sala 208
8f - sala 210
klasy VII - godzina 8.30. Uczniowie wchodzą wejściem głównym:
7a - sala 200
7b - sala 202
7c - sala 10
7d - sala 113
7e - sala 201
7f - sala 108
klasy VI - godzina 10.00. Uczniowie wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego (patio):
6a - sala 105
6b - sala 203
klasy V - godzina 10.00. Uczniowie wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego (patio):
5a - sala 100
5b - sala 206
5c - sala 202
5d - sala 201
klasy IV - godzina 10.00. Uczniowie wchodzą wejściem głównym:
4a - sala 10
4b - sala 208
4c - sala 101
4d - sala 113
Ucznioiwe z klas II i III wchodzą do szkoły wejściem głównym.
klasy III - godzina 9.00
3a - sala 112
3b - sala 101
3c - sala 109
3d - sala 102
klasy II - godzina 10.00
2a - sala 103
2b - sala 102
2c - sala 112
2d - sala 104
klasy I - godzina 9.00
Spotkanie z klasami pierwszymi odbędzie się w sali gimnastycznej. Uczniowie przychodzą do szkoły wyjątkowo z jednym rodzicem. Prosimy o wejście do sali od strony boiska szkolnego.
Oddział przedszkolny - godzina 10.00, sala 106
Dzieci z oddziału przedszkolnego przychodzą do szkoły z jednym Rodzicem.
Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,
w związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym przypominamy:
1. Tornister/plecak powinien być lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką przylegającą do pleców dziecka.
2. Obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły - prosimy: o obuwie sportowe z antypoślizgową, białą podeszwą, na przylepiec lub wiązane na sznurówki, (trampki, tenisówki, adidasy).
3.Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: koszulka biała, bawełniana z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe.
4.Strój galowy - biała bluzka/koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie, krawat z logo szkoły.
5. Codzienny strój ucznia:
1) czyste, schludne ubranie w dowolnej kolorystyce, w pastelowych odcieniach;
2) stosowne ubranie - nie może odsłaniać brzucha, pleców, górnej części ud, nie może zawierać niestosownych nadruków, wulgaryzmów i niczego, co uwłacza godności innych.
6. Zeszyty i książki obłożone i podpisane.
7. Zeszyt informacyjny- dzienniczek (od pierwszego dnia nauki 16 kartkowy - kratka).
8. Uczniowie nie przynoszą rzeczy zbędnych, które zwiększają wagę plecaka.
9. Kluczyki do szafek w szatni oraz chipy do drzwi wejściowych uczniowie odbiorą w pierwszych dniach września.
10. Podręczniki, wg listy, uczniowie wypożyczą z biblioteki szkolnej w pierwszych dniach września.
Zapraszamy
Dyrektor Szkoły
Nadeszły wakacje!!!
Wszystkim Uczniom i ich Rodzicom
życzymy wspaniałych, radosnych i bezpiecznych wakacji.
Bemowski Piknik Naukowy - sobota,10 lipca br. o godzinie 11:00 na terenie Bemowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021
17
List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2020/2021
Projekt "Żywe okładki"
W ramach obchodów Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich uczniowie klas V-VIII wzięli udział w szkolnym projekcie "Żywe okładki". Ich zadaniem było pomysłowe odtworzenie ulubionej książki w formie zdjęcia. Dziękujemy wszystkim, którzy nadesłali prace.
Nauczyciele języka polskiego
2
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021
odbędzie się w dniu 25 czerwca 2021 roku według poniższego grafiku:
klasy I - III: godzina 9.00 - klasy 1a, 1d, 2a, 3a, 3b, 3d, 3e,
godzina 10.30 - klasy 1b, 1c, 2b, 2c, 2d, 3c
klasy IV i V - godzina 10.30
klasy VI i VII - godzina 9.00
Informacje o salach przekażą uczniom wychowawcy klas.
Podziękowanie
Wyniki konkursu przyrodniczego na kolaż
Drodzy Uczniowie z klas 6-8,
miło mi poinformować o wynikach konkursu przyrodniczego na kolaż "Warszawa - wczoraj i dziś":
I miejsce - Roksana Dolecka, kl. 7a
II miejsce - Apollonia Szeląg, kl. 6f
III miejsce - Beata Boratyńska, kl. 6a
Gratuluję!
Grażyna Kurek
Wyniki Konkursu przyrodniczo-fotograficznego
Drodzy Uczniowie z klas 4-5,
miło mi poinformować o wynikach konkursu fotograficznego "MAŁE JEST PIĘKNE":
I miejsce - Stanisław Zakrzewski , kl. 4c
II miejsce - Kajetan Kujawa, kl. 4b
III miejsce - Zuzanna Wardecka, kl. 4c
Gratuluję!
Grażyna Kurek
WIRTUALNY SPACER PO NASZEJ SZKOLE
SUKCES UCZENNICY KL. 7E
Z przyjemnością informujemy, że uczennica klasy 7e - Nina Wieczorek w Krajowych Mistrzostwach Tańca IDO 2021 zdobyła: VIII miejsce w kategorii Disco Dance Solo, II miejsce w kategorii Disco Dance Duo, I miejsce i mistrzowski tytuł wraz z formacją taneczną oraz III miejsce wraz z mini formacją taneczną.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Dzień Sportu
01.06.2021r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu dla uczniów klas I-III. W czwórboju lekkoatletycznym wzięło udział 130 uczniów, w tym 65 dziewczynek i 65 chłopców w 6 kategoriach.
Konkurencje sportowe, w których rywalizowali ze sobą zawodnicy to:
1. Bieg na 50m
2. Bieg na 200m
3. Rzut piłką koszykową sprzed klatki piersiowej
4. Skok w dal z rozbiegu
Każdy uczestnik zdobywał punkty w poszczególnych dyscyplinach. Suma z 4 konkurencji dawała wynik końcowy.
W kategorii chłopcy klas III medale zdobyli:
1 miejsce Maksymilian Kuciak kl. III B
2 miejsce Jakub Mrówka kl. III B
3 miejsce Piotr Kamiński kl. III E
W kategorii dziewczęta klas III medale zdobyły:
1 miejsce Alicja Panek kl. III B
2 miejsce Anna Bugała kl. III C
3 miejsce Zuzanna Dygas kl. III C
W kategorii chłopcy klas II medale zdobyli:
1 miejsce Aleksander Kraszewski kl. II B
2 miejsce Filip Pączek kl. II C
3 miejsce Kacper Sikorski kl. II A
W kategorii dziewczęta klasy II medale zdobyły:
1 miejsce Lila Walczuk kl. II C
2 miejsce Tamara Siubczyńska kl. II B
3 miejsce Aleksandra Kułakowska kl. II B
W kategorii chłopcy klas I medale zdobyli:
1 miejsce Aleksander Dłuski kl. I D
2 miejsce Franciszek Patrzałek kl. I D
3 miejsce Jakub Szewczyk kl. I B
W kategorii dziewczęta klas I medale zdobyły:
1 miejsce Lena Pączek kl. I B
2 miejsce Urszula Lewińska kl. I C
3 miejsce Julia Sambor kl. I A
Medalistom gratulujemy wysokich wyników. Wszystkim zawodnikom dziękujemy za udział w zawodach sportowych, a pozostałym uczniom za aktywny doping.
Izabela Kuciak
25
Archiwum Aktualności
- Czerwiec 2026
- Maj 2026
- Kwiecień 2026
- Marzec 2026
- Luty 2026
- Styczeń 2026
- Grudzień 2025
- Listopad 2025
- Październik 2025
- Wrzesień 2025
- Sierpień 2025
- Lipiec 2025
- Czerwiec 2025
- Maj 2025
- Kwiecień 2025
- Marzec 2025
- Luty 2025
- Styczeń 2025
- Grudzień 2024
- Listopad 2024
- Październik 2024
- Wrzesień 2024
- Sierpień 2024
- Czerwiec 2024
- Wszystkie