• Olimpus

04.12.2019 21:15

Zapraszamy uczniów klas IV - VIII do udziału w olimpiadzie z języka angielskiego "Olimpus". Jest to konkurs płatny ( 10 zł).
      Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka angielskiego do najbliższego piątku ( 6.12.2019 ).
      Kamila Dąbrowska

• Christmas Symbols/ symbole świąteczne

04.12.2019 21:08
      "Christmas Symbols"
      Zachęcam uczniów do udziału w konkursie "Christmas Symbols".
      Wybierz kilka lub jeden z symboli świątecznych i stwórz pracę plastyczną. Dołącz opis wybranego symbolu/ symboli świątecznych:
      - ANGELS
      - BELLS
      - MISTLETOE
      - CHRISTMAS TREES
      - SANTA CLAUS
      - GIFTS
      - SNOWFLAKES

Z tyłu pracy należy wpisać imię i nazwisko autora oraz klasę.
      Konkurs jest dedykowany dla uczniów klas 1-3 oraz 4-8.
      Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane na gazetce szkolnej oraz stronie szkoły.
      Praca konkursowa powinna zostać wykonana samodzielnie.
      Koordynator konkursu: Agnieszka Majewska-Pietrzakowska
    • Konkurs „CHRISTMAS CARD”

04.12.2019 21:07
      Zapraszam do udziału w konkursie:
      „CHRISTMAS CARD”
      Cele konkursu:
      - Rozwijanie umiejętności pisania życzeń bożonarodzeniowych w j. angielskim
      - Kształtowanie postaw twórczych
      - Rozwijanie wyobraźni, kreatywności

- Stworzenie płaszczyzny do prezentacji prac plastycznych
      Regulamin:
      Konkurs jest kierowany do uczniów klas 1- 6.
      Zadaniem uczestników jest zaprojektowanie i wykonanie dowolną techniką kartki świątecznej zawierającej motyw kojarzący się ze Świętami Bożego Narodzenia. Zgodnie z regulaminem konkursu, życzenia powinny zostać napisane w języku angielskim, rozmiar karty nie może przekroczyć formatu A4.
      Z tyłu pracy należy wpisać imię i nazwisko autora oraz klasę.
      Prace konkursowe należy złożyć do nauczyciela języka angielskiego nie później niż 13.12.2019r. Oceniana będzie pomysłowość twórcy, oryginalność pracy oraz estetyka. Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach wiekowych: uczniowie klas młodszych 1-3 oraz starszych 4-6. Nagrodzone kartki bożonarodzeniowe zostaną wyeksponowane na gazetce szkolnej oraz stronie szkoły.
      Praca konkursowa powinna zostać wykonana samodzielnie.
      Koordynator konkursu: Agnieszka Majewska-Pietrzakowska
    • "Co nam w duszy gra"

25.11.2019 21:56
      Zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w konkursie poezji i piosenki obcojęzycznej . Uczestnicy przygotowują prezentację wybranego przez siebie utworu muzycznego, wiersza lub scenki dramatycznej w języku obcym.
      Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języków obcych do poniedziałku 02.12.2019.
      Kamila Dąbrowska