• Nowy rok szkolny 2021-2022

• Szanowni Państwo,

poniżej zamieszczamy Wytyczne MEiN, MZ i GIS obowiązujące od 1 września 2021 roku dotyczące bezpiecznej oraz higienicznej organizacji zajęć w warunkach epidemii.

Powyższe zasady będą stosowane w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2.

wytyczne_wrzesien_2021.pdf

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2021-2022.

• Zapraszamy Uczniów do szkoły 1 września 2021r. Prosimy o zachowanie zasad bezpieczeństwa epidemicznego. Spotkania z Wychowawcami odbędą się w wyznaczonych salach według poniższego harmonogramu:

klasy VIII - godzina 8.30. Uczniowie wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego (patio):

8a - sala 205

8b - sala 206

8c - sala 209

8d - sala 207

8e - sala 208

8f - sala 210

klasy VII - godzina 8.30. Uczniowie wchodzą wejściem głównym:

7a - sala 200

7b - sala 202

7c - sala 10

7d - sala 113

7e - sala 201

7f - sala 108

klasy VI - godzina 10.00. Uczniowie wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego (patio):

6a - sala 105

6b - sala 203

klasy V - godzina 10.00. Uczniowie wchodzą wejściem od strony boiska szkolnego (patio):

5a - sala 100

5b - sala 206

5c - sala 202

5d - sala 201

klasy IV - godzina 10.00. Uczniowie wchodzą wejściem głównym:

4a - sala 10

4b - sala 208

4c - sala 101

4d - sala 113

Ucznioiwe z klas II i III wchodzą do szkoły wejściem głównym.

klasy III - godzina 9.00

3a - sala 112

3b - sala 101

3c - sala 109

3d - sala 102

klasy II - godzina 10.00

2a - sala 103

2b - sala 102

2c - sala 112

2d - sala 104

klasy I - godzina 9.00

Spotkanie z klasami pierwszymi odbędzie się w sali gimnastycznej. Uczniowie przychodzą do szkoły wyjątkowo z jednym rodzicem. Prosimy o wejście do sali od strony boiska szkolnego.

Oddział przedszkolny - godzina 10.00, sala 106

Dzieci z oddziału przedszkolnego przychodzą do szkoły z jednym Rodzicem.

• Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

• w związku ze zbliżającym się nowym rokiem szkolnym przypominamy:

1. Tornister/plecak powinien być lekki, pakowny, sztywny lub z usztywnioną wkładką  przylegającą do pleców dziecka.

2. Obuwie zmienne obowiązujące na terenie szkoły - prosimy: o obuwie sportowe z antypoślizgową, białą podeszwą, na przylepiec lub wiązane na sznurówki, (trampki, tenisówki, adidasy).

3.Strój gimnastyczny na zajęcia sportowe: koszulka biała, bawełniana z krótkim rękawem, spodenki gimnastyczne czarne lub granatowe.

4.Strój galowy - biała bluzka/koszula, granatowa lub czarna spódniczka/spodnie, krawat z logo szkoły.

5. Codzienny strój ucznia:

1) czyste, schludne ubranie w dowolnej kolorystyce, w pastelowych odcieniach;

2) stosowne ubranie - nie może odsłaniać brzucha, pleców, górnej części ud, nie może zawierać niestosownych nadruków, wulgaryzmów i niczego, co uwłacza godności innych.

6. Zeszyty i książki obłożone i podpisane.

7. Zeszyt informacyjny- dzienniczek (od pierwszego dnia nauki 16 kartkowy - kratka).

8. Uczniowie nie przynoszą rzeczy zbędnych, które zwiększają wagę plecaka.

9. Kluczyki do szafek w szatni oraz chipy do drzwi wejściowych uczniowie odbiorą w pierwszych dniach września.

10. Podręczniki, wg listy, uczniowie wypożyczą z biblioteki szkolnej w pierwszych dniach września.