• Zajęcia integracyjne w oddziale przygotowawczym

• Centrum Nauki Kopernik, Muzeum Geologiczne, Instytut Wysokich Ciśnień PAN - to przykładowe miejsca w Warszawie, które odwiedzili już uczęszczający do oddziału przygotowawczego uczniowie z Ukrainy.

Wyjścia grupowe pod opieką nauczycieli SP nr 301 odbywają się raz w tygodniu. Oprócz integracji ich celem jest udział dzieci w zajęciach edukacyjnych oraz manualnych. Interesujący punkt spotkań stanowi również możliwość obserwowania doświadczeń, np. fizycznych.

• Międzyszkolne zawody sportowe z gimnastyki

• 11.04.2022r. w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 321 odbyły się międzyszkolne zawody dzielnicowe w gimnastyce dziewcząt klas młodszych.

W ramach rywalizacji należało przeskoczyć przez kozła skokiem rozkrocznym, wykonać ćwiczenia równoważne na ławeczce gimnastycznej oraz precyzyjnie wykonać układ ćwiczeń wolnych na ścieżce akrobatycznej.

Nasza reprezentacja zdobyła największą liczbę punktów i zajęła pierwsze miejsce. Wyróżniona została  uczennica Zuzia Markiewicz kl. 3c za zdobycie 3 miejsca w indywidualnej punktacji.

Dziewczynki będą reprezentować Dzielnicę Bemowo podczas Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w gimnastyce. Zawody planowane są na 17.05.2022r.

1. Mila Wieczorek kl. 1d

2. Oliwia Wojciechowska kl. 1d

3. Agata Zalewska kl. 3d

4. Madzia Zalewska kl. 3d

5. Amelia Frydrych kl. 2b

6. Zuzia Osial kl. 3c

7. Zuzia Markiewicz kl. 3c

8. Hania Kos kl. 3b

9. Tamara Siubczyńska kl. 3b

10. Hania Gulbierz kl. 2c

Opiekun drużyny: p. Izabela Kuciak

Zawodniczkom serdecznie gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesu w kolejnym etapie zawodów.

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego

Nowa galeria Międzyszkolne zawody sportowe z gimnastyki została dodana do albumu fotograficznego

• Sukces naszych uczniów

• Dwoje uczniów naszej szkoły zostało laureatami III Międzyszkolnego Konkursu Językowego Poezji i Teatru WERS w kategorii poezja w języku hiszpańskim. Konkurs jest zamieszczony w wykazie konkursów wiedzy, osiągnięć artytstycznych i sportowych, dlatego stanowi podstawę do wpisu na świadectwie i uzyskania punktów w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.

Nasi laureaci to Zuzanna Rosłaniec z klasy 5c oraz Sebastian Chanke z klasy 7e.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Nauczyciele języka hiszpańskiego

• Zawody sportowe w mini piłce siatkowej dziewcząt

• W dniach 01.04-05.04.2022 r. odbyły się zawody sportowe w mini piłce siatkowej dziewcząt (grupa młodsza) w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach brało udział 18 reprezentacji dzielnic warszawskich. Nasze zawodniczki wraz z opiekunem Panią Izabelą Kuciak reprezentowały Bemowo.

W eliminacjach i ćwierćfinałach dziewczęta z 301 rozegrały 6 meczów, w tym 5 zwyciężyły.

W klasyfikacji końcowej uplasowały się na 4 miejscu.

Reprezentacja:

Julia Zych kl. 7d - kapitan

Zosia Kulka kl. 7d

Maja Wojtyńska kl. 7f

Maja Dygas kl. 7d

Dagmara Fukowska kl. 7c

Natalia Kliś kl. 7f

Olga Jaworska kl. 7f

Zosia Stańczyk kl. 7d

Emma Wieczorek kl. 7c

Nikola Madej kl. 7e

Izabela Kuciak - opiekun drużyny

Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Zespół nauczycieli wychowania fizycznego