Aktualności

          • TYDZIEŃ ZDROWEGO JEDZENIA W KLASACH 1-3

          • W ostatnim tygodniu kwietnia realizowaliśmy w klasach 1-3 projekt - Tydzień Zdrowego Jedzenia.

            Motywem przewodnim było hasło: Jabłka jemy, bo zdrowi być chcemy!

            Uczniowie przypomnieli sobie zasady zdrowego odżywiania, przygotowywali smaczne i  kolorowe potrawy, redagowali prace pisemne oraz tworzyli piękne prace plastyczne.

            Dziękujemy  Uczniom za zaangażowanie, a Rodzicom za pomoc w realizacji tego projektu.

          • WARSZTATY CHEMICZNE

          • W dniach 24 - 27 kwietnia w klasach IV - VI odbyły się warsztaty chemiczne zorganizowane przez Radę Rodziców. Zajęcia prowadzili studenci chemii Politechniki Warszawskiej. Uczniowie mieli okazję poeksperymentować z różnymi substancjami. Serdecznie dziękujemy!

          • Spotkanie autorskie z Anną Skowrońską

          • Dnia 21 kwietnia 2023 roku uczniowie klas czwartych  i OP II wzięli udział w spotkaniu z Anną Skowrońską, autorką książek dla dzieci i młodzieży o tematyce przyrodniczej, pt.:  „Woda”, „Ogień”, „Ziemia”,  „Wiatr”.

            Autorka po raz drugi odwiedziła naszą szkołę, by poprowadzić warsztaty literackie z elementami zabawy. Tematem spotkania była WODA.

            Uczniowie podczas spotkania zobaczyli, m.in.:

            - czym jest woda,

            - jakie ma zadania w przyrodzie,

            - gdzie jest jej najwięcej, a gdzie zdecydowanie  za mało.

            Dowiedzieli się, że bywa zaśmiecona ale też piękna. Poznali oceany i wielkie lodowce. Porozmawiali o tym, jak możemy o nią dbać!

            Po spotkaniu była możliwość zakupu książki z wpisem Autorki.

            Spontaniczne, indywidualne rozmowy z naszym Gościem  i pamiątkowe zdjęcia zakończyły spotkanie. Jesteśmy bardzo wdzięczni Pani Annie Skowrońskiej i Wydawnictwu "Muchomor" za możliwość udziału w warsztatach oraz wzbogacające treści nt. jednego z wielkich żywiołów - wody.

          • 22 KWIETNIA - DZIEŃ ZIEMI

          • Międzynarodowy Dzień Ziemi to święto obchodzone 22 kwietnia niemal na całym świecie. Nasza szkoła również włączyła się w obchody tego święta! Na korytarzach szkolnych pojawiła się galeria prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły, przypominających o potrzebie ochrony środowiska oraz promujących ekologiczne postawy.

            Klasy 7 wraz z p. Joanną Urbaniak oraz Katarzyną Leszczyńską wybrały się do Parku Górczewska, aby pozbierać śmieci. Zobaczcie ile udało im się zebrać! Uczniowie oddziałów dwujęzycznych przygotowali krótkie filmiki, na których przedstawiają jak dbają o środowisko!

             

             

          • Dzień Ziemi - konkurs plastyczny. Prosimy o oddanie głosu na pracę naszych uczniów!

          • Świetlica szkolna (grupy pod opieką Pani Teresy Fiuk i Pani Anety Iwanickiej) wzięła udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Galerię Bemowo - Gramy w zielone, czyli Eko konkurs. Uczniowie udekorowali przestrzenne drzewka wykonanymi przez siebie pracami plastycznymi. Głosowanie na najładniej udekorowane wiosenne drzewko odbędzie się w terminie 21 - 22 kwietnia br. w godz. 12.00 -18.00 w Galerii Bemowo, ul. Powstańców Śląskich 126. Aby wziąć udział w głosowaniu, proszę zaznaczyć na kuponie konkursowym wybraną placówkę, a następnie wrzucić kupon do urny, która będzie stała na terenie galerii.

            Gorąco zachęcamy uczniów, rodziców do oddania głosu na drzewko wykonane przez uczniów naszej Szkoły!

             

             

          • Zawody sportowe w gimnastyce dziewcząt

          • 18 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 321 odbyły się dzielnicowe zawody sportowe w gimnastyce dziewcząt klas młodszych. Naszą szkołę reprezentowały :

            Zuzia Markiewicz kl. IVc

            Zuzia Osial kl. IVc

            Agata Zalewska kl. IVd

            Magda Zalewska kl. IVd

            Lena Pączek kl. IIIb

            Amelia Frydrych kl. IIIb

            Lena Stawińska kl. IIIa

            Mila Wieczorek kl. IId

            Oliwia Wojciechowska kl. IId

            Róża Moskwa kl. Ib

            opiekun drużyny: p. Izabela Kuciak

            Dziewczęta podeszły do zawodów z dużym zaangażowaniem i koncentracją. Wszystkie ćwiczenia wykonały wspaniale zdobywając I miejsce. Wkrótce będą reprezentować naszą dzielnicę w gimnastyce w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Szkole Podstawowej Nr 26.

            Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

          • Światowy Dzień Wody z PAH

          • Jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w akcji Światowy Dzień Wody z PAH. Święto zostało ustanowione przez Zgromadzenie Ogólne ONZ w 2010 roku. Ma na celu przypominać, że wielu mieszkańców naszej planety - obecnie około 785 milionów osób - nie ma dostępu do pitnej wody, a także uświadomić, jak ważną rolę woda odgrywa w naszym życiu i jak bardzo jest niezbędna do naszej egzystencji.

            Co zrobiliśmy ?

            - przygotowaliśmy dekoracje z informacjami na temat wody. Wykorzystaliśmy do tego materiały edukacyjne z PAH

            - rozwiązywaliśmy quiz o prawach człowieka na platformie wordwall

            - obejrzeliśmy film Kasi Gandor - biotechnolożki i popularyzatorki nauki - " Czy zabraknie nam wody?"

            - rozmawialiśmy o swoich emocjach, refleksjach związanych z treścią filmu

            - obejrzeliśmy animację "Oszczędzanie wody to za mało"

            - zastanawialiśmy się jak odpowiedzialnie zużywać wodę

            - obliczaliśmy swój ślad wodny

            - próbowaliśmy określić, ile wody wirtualnej jest w naszych pokojach

            - powtórzyliśmy informacje o wodzie jako substancji chemicznej, układając chemiczne domino

            - doświadczalnie sprawdzaliśmy, dla których substancji woda jest dobrym rozpuszczalnikiem

            - rozmawialiśmy o wodzie, zarówno tej, którą widać jak i tej ukrytej w związkach chemicznych, takich jak hydraty

            - na podsumowanie sprawdziliśmy swoją wiedzę o wodzie, jako globalnym wyzwaniu, grając w quiz na platformie kahoot

             

            Co osiągnęliśmy?

            - pogłębiliśmy wiedzę o globalnych zasobach wodnych i znaczeniu wody na świecie

            - zastanowiliśmy się nad kryzysem wodnym i zagrożeniami z nim związanymi

            - kolejny raz uświadomiliśmy sobie problem nierówności w dostępie i wykorzystaniu wody na świecie

            - poczuliśmy się współodpowiedzialni za gospodarowanie zasobami wirtualnej wody

          • III Dzielnicowy Konkurs Literacki dla klas 1-3

          • 4 kwietnia 2023 roku w naszej Szkole odbył się finał III edycji dzielnicowego konkursu literackiego „Poznajemy szalone historie… i co dalej?” w oparciu o twórczość Justyny Bednarek.

            Konkurs adresowany był do uczniów klas 1- 3 szkół podstawowych gminy Bemowo. W tym roku, chętni uczniowie, wyróżnili się szczegółową znajomością wybranych książek Justyny Bednarek i informacjami o autorce.

            W przyjaznej atmosferze, rywalizowały drużyny z kilku bemowskich szkół podstawowych. Spotkanie online z pisarką J. Bednarek dostarczyło wiele pozytywnych wrażeń dzieciom i nauczycielom.

            Zwycięzcy finału III Dzielnicowego Konkursu Wiedzy dla klas 1 - 3:

            I miejsce – drużyna z SP nr 362

            II miejsce – drużyna z SP nr 316

            III miejsce – drużyna z SP nr 301

            Serdecznie dziękujemy i gratujemy uczestnikom, a zarazem miłośnikom literackiego świata.

            Organizatorzy konkursu:

            M. Chmielewska, M. Kwiatkowska, S. Pietrzyk, D. Szczepanek-Szot

          • Mówimy stop - hejtowi!

          • 29 marca br. uczniowie klas 7. i 8. wzięli udział w spotkaniu na bardzo ważny i aktualny temat - mowy nienawiści w Internecie, czyli hejtu. 

            Spotkanie zostało przygotowane przez Bibliotekę Publiczną Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy, Poradnię Psychologiczno - Pedagogiczną nr 20 oraz Młodzieżową Radę Dzielnicy Bemowo m. st. Warszawy. Dyrektor poradni, Pani Katarzyna Olobry-Księżak wyjaśniła pojęcie hejtu, podkreśliła, jak powinny reagować osoby, które staną się jego ofiarami oraz poinformowała, do kogo mogą zwrócić się o pomoc. 

            W spotkaniu uczestniczyli również Pani Maja Staśko - dziennikarka, która doświadczyła hejtu, opowiedziała o tym, jak się wtedy czuła i w jaki sposób walczyła z hejtem oraz Pan  Marcin Kruszewski - prawnik, który wskazał prawne konsekwencje stosowania hejtu. 

            Podsumowaniem wydarzenia była projekcja krótkiego filmu pt. "Mówimy STOP hejtowi!".

            Dziękujemy!

          • Zaproszenie

            Serdecznie zapraszamy emerytowanych pracowników Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 na spotkanie kulturalno-oświatowe, które odbędzie się 29 czerwca 2026 r. o godz. 13.30 w ZSP 2.

            Dyrekcja Zespołu

          • Lekcja plastyki w klasach piątych

            Podczas lekcji plastyki uczniowie klas piątych poznawali zasady tworzenia kompozycji dynamicznej. W ramach zajęć wykonywali przestrzenne prace z wykorzystaniem chrupek kukurydzianych i wykałaczek. Dzięki kreatywności i zaangażowaniu powstały ciekawe konstrukcje, które doskonale oddają ruch, energię i dynamikę.

            Praca z nietypowymi materiałami sprawiła uczniom wiele radości, a jednocześnie pozwoliła rozwijać wyobraźnię przestrzenną, zdolności manualne oraz umiejętność współpracy. Efekty ich pracy były imponujące i pokazały, że nauka może być połączona z doskonałą zabawą.

          • 7b na warsztatach programu EuroWeek – Szkoła Liderów

            W dniach 13–17 czerwca uczniowie klasy 7b uczestniczyli w wyjątkowych warsztatach edukacyjnych programu EuroWeek – Szkoła Liderów, organizowanych przez Fundację EuroWeek.

            Podczas kilkudniowego pobytu w Polanicy-Zdroju uczniowie mieli okazję brać udział w intensywnych zajęciach prowadzonych w języku angielskim, co stanowiło doskonałą okazję do rozwijania kompetencji językowych w praktyce. Warsztaty były prowadzone przez zaangażowane wolontariuszki z Kenii i Indonezji, dzięki czemu uczestnicy mogli poznać różnorodne kultury, zwyczaje oraz spojrzenia na świat.

            Program zajęć był bardzo bogaty i obejmował liczne aktywności rozwijające nie tylko umiejętności komunikacyjne, ale również kompetencje społeczne i międzykulturowe. Uczniowie pracowali w grupach, brali udział w grach integracyjnych, prezentacjach oraz zadaniach wymagających współpracy i kreatywności. Dzięki temu doskonalili umiejętność pracy zespołowej, otwartość na innych oraz pewność siebie w posługiwaniu się językiem obcym.

            Udział w projekcie EuroWeek był dla klasy 7b nie tylko cennym doświadczeniem edukacyjnym, ale również niezapomnianą przygodą. Wspólnie spędzone chwile sprzyjały integracji zespołu klasowego i pozostawiły wiele pozytywnych wspomnień.

            Wyjazd z pewnością przyczynił się do rozwoju uczniów i zachęcił ich do dalszego odkrywania świata oraz doskonalenia swoich umiejętności językowych.

          • Wycieczka klasy 8e

            W miniony czwartek kl. VIIIe aktywnie spędzała czas we wsi Orzechów i podczas spływu kajakowego rzeką Liwiec. Spływ kajakowy pozwolił nam aktywnie wypocząć i cieszyć się pięknem natury, natomiast w Orzechowie zajęliśmy się wytwarzaniem ekologicznych kosmetyków, poznawaliśmy także tajniki pracy w pasiece i gospodarstwie rolnym. Zdobyliśmy wiele nowych informacji o pszczołach i produkcji miodu. Wszystkie atrakcje dostarczyły niezapomnianych wrażeń i poszerzyły naszą wiedzę.

          • Osiągnięcie naszego ucznia

            Nasz uczeń Tymon Osak z klasy 4c zdobył 2 miejsce na Międzynarodowym Turnieju Karate SABAKI CUP w Warszawie. Walka była ciężka ale satysfakcja ze zwycięstwa wielka.

          • Klasa 5d na Zielonej Szkole

            Uczniowie klasy 5d uczestniczyli w wyjeździe na Zieloną Szkołę na Mazury. Mimo niesprzyjającej pogody humory dopisywały wszystkim przez cały pobyt. Wyjazd był doskonałą okazją do integracji zespołu klasowego, wspólnej zabawy oraz aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

            W programie znalazło się wiele atrakcji, m.in. przejażdżki rowerkami wodnymi, ognisko, wspinaczka oraz park linowy. Nie zabrakło również innych ciekawych zajęć, które dostarczyły uczestnikom wielu pozytywnych emocji i niezapomnianych wrażeń.

            Wszyscy wrócili pełni energii, bogatsi o nowe doświadczenia i wspomnienia, które na długo pozostaną w ich pamięci.

          • Dzień Dziecka w klasie 5d

            Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 5d spędzili wyjątkowy dzień pełen ruchu, zabawy i radości. Wybrali się do parku trampolin Kocham Skakać, gdzie mogli aktywnie spędzić czas, rozwijać swoją sprawność fizyczną oraz integrować się podczas wspólnej zabawy.Po pełnych emocji skokach uczniowie udali się na pyszne lody, które były miłym zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia.Wycieczka dostarczyła wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń, uśmiechu i pozytywnej energii. To był doskonały sposób na świętowanie Dnia Dziecka!

          • Nasz Uczeń Laureatem Konkursu "Ośmiu Wspaniałych"

            Z ogromną dumą uczestniczyliśmy w Gali Konkursu "Ośmiu Wspaniałych", podczas której wyróżnieni zostają młodzi ludzie angażujący się w działalność wolontariacką i społeczną.

            Szczególne gratulacje kierujemy do naszego wolontariusza Adama z klasy 6b, który został Laureatem tego prestiżowego konkursu. To wspaniałe wyróżnienie jest dowodem jego zaangażowania, wrażliwości na potrzeby innych oraz chęci niesienia pomocy. Jesteśmy niezwykle dumni z jego osiągnięcia!

            Serdeczne podziękowania składamy również Pani Katarzynie Bator za zgłoszenie Adama do konkursu, nieustanne wsparcie oraz wielką wiarę w jego możliwości. To właśnie dzięki takim osobom młodzi wolontariusze mogą rozwijać swoje pasje i odkrywać własny potencjał.

            Adamie, jeszcze raz gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz niegasnącej energii do czynienia dobra!

            Ogromne podziękowania kierujemy również do dwojga wolontariuszy zgłoszonych do konkursu: Bereniki Kamorskiej oraz Jędrzeja Majewskiego za ich zaangażowanie, działalność wolontariacką oraz bezinteresowne niesienie pomocy innym.

            Wszystkim naszym wolontariuszom serdecznie dziękujemy za ich dobre serca, poświęcony czas i chęć czynienia dobra każdego dnia!

          • Dzień Sportu w naszej Szkole

            Uczniowie klas I-III świętowali Dzień Dziecka w wyjątkowo aktywny sposób!

            Podczas Dnia Sportu na dzieci czekało wiele ciekawych konkurencji, w których mogły zdobywać punkty, rozwijać swoje umiejętności i przede wszystkim świetnie się bawić. Najważniejsza była jednak nie rywalizacja, lecz wspólna zabawa, ruch, radość ze spędzania czasu razem.

            Na boisku nie brakowało uśmiechów, pozytywnej energii i sportowych emocji.Każdy zawodnik dał z siebie wszystko, a atmosfera wzajemnego wsparcia i dobrej zabawy sprawiła, że ten dzień był naprawdę wyjątkowy.

            Uczestnicy otrzymali batoniki ufundowane z funduszu Rady Rodziców.

            Wydarzenie przygotowały i organizowały uczennice klasy 6c przy koordynacji Izabeli Kuciak.

            Dziękujemy wszystkim uczniom za zaangażowanie i wspaniałą postawę.

          • Gala I. Międzyszkolnego Festiwalu „Szlagiery starej Warszawy”

            1 czerwca 2026 r. w Sali Widowiskowej Bemowskiego Centrum Kultury odbyła się finałowa gala Pierwszego Międzyszkolnego Festiwalu „Szlagiery starej Warszawy” organizowanego przez SP 301 w Warszawie. W wydarzeniu uczestniczyli Pan Jakub Gręziak, zastępca burmistrza Dzielnicy Bemowo, Magdalena Tomecka, Dyrektor Bemowskiego Centrum Kultury, Pani Katarzyna Olobry - Księżak, Dyrektor Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej nr 20, przedstawiciele Urzędu Dzielnicy Bemowo oraz dyrektorzy warszawskich szkół podstawowych. 

            Uroczystość licznie zgromadziła uczniów, ich rodziny oraz lokalną społeczność Bemowa.

            Publiczność mogła podziwiać występy młodych artystów z warszawskich szkół podstawowych, którzy z pasją i dużą dojrzałością interpretowali klasyczne utwory dawnej Warszawy. 

            Galę zwieńczył występ Jana Emila Młynarskiego i Warszawskiego Combo Tanecznego, którzy porwali publiczność do wspólnej zabawy.

            Laureaci i wyróżnieni będą mieli okazję wystąpić podczas corocznej imprezy plenerowej na Kercelaku, u boku Jana Emila Młynarskiego. Dodatkowo laureat pierwszego miejsca, Ignacy Afaransjew - uczeń SP 150 w Warszawie poprowadzi wraz z artystą specjalną audycję w Radiowej Trójce.

            Finałowa gala festiwalu okazała się nie tylko podsumowaniem artystycznych zmagań uczniów, lecz także pięknym świętem lokalnej kultury, które połączyło pokolenia i przypomniało o bogactwie warszawskich tradycji muzycznych.

            Z niecierpliwością czekamy na kolejne edycje festiwalu, które będą okazją do wspólnego śpiewania piosenek dawnej Warszawy.

            Szczególne podziękowania kierujemy do pani Dyrektor Magdaleny Tomeckiej oraz całej obsługi technicznej BCK za profesjonalne przygotowanie i ogromne zaangażowanie w organizację wydarzenia.

          • Wyniki VII edycji Wojewódzkiego Konkursu na plakat lub pracę literacką wywołujące radość dzieci pt. „O UŚMIECH DZIECKA”

            KATEGORIA – PLAKAT – laureaci w wieku 10-12 lat:

            1. miejsce – Juliusz Iwanicki, lat 12 – SP nr 301 w Warszawie (opiekun: Aneta Iwanicka)

            2. miejsce – Szymon Kuliński, lat 12 - SP nr 316 w Warszawie (opiekun: Katarzyna Żochowska-Kulińska)

            3. miejsce – Emilia Woźniak, lat 11 – SP nr 301 w Warszawie (opiekun: Aneta Iwanicka)

             

            WYRÓŻNIENIA:

             

            - Joanna Glińska, lat 12 – PSP nr 2 w Radomiu (opiekun: Aleksandra Kowal)

            - Jakub Jankowski, lat 11 – PSP nr 2 w Radomiu (opiekun: Aleksandra Kowal)

            - Natalia Stańczyk, lat 11 – SP nr 301 w Warszawie (opiekun: Aneta Iwanicka)

             

            KATEGORIA – PLAKAT – laureaci w wieku 13-15 lat:

             

            1. miejsce – Zofia Chróstna, lat 15 – SP nr 12 w Warszawie (opiekun: Agnieszka Sienkiewicz)

            2. miejsce – Aniela Kamińska, lat 13 – PSP nr 2 w Radomiu (opiekun: Aleksandra Kowal)

            3. miejsce – Aleksandra Anna Waszak, lat 15 – SP nr 301 w Warszawie (opiekun: Barbara Kurek)

             

            WYRÓŻNIENIA:

             

            - Helena Polańska, lat 14 – SP im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach (opiekun: Marta Szarwas-Stabińska)

            - Michalina Borek, lat 14 - SP im. Henryka Sienkiewicza w Starych Babicach (opiekun: Marta Szarwas-Stabińska)

            - Kacper Buczyński, lat 14 – SP nr 374 w Warszawie (opiekun: Iga Kania)

             

            KATEGORAIA – PRACA LITERACKA:

             

            1. miejsce – Julia Kuśmierowska, lat 14 – SP nr 336 w Warszawie (opiekun: Ewa Mamcarz)

            2. miejsce – Jakub Mrówka, lat 15 – SP nr 301 w Warszawie (opiekun: Barbara Kurek)

            3. miejsce – Agnieszka Szczepanik, lat 14 – SP nr 362 w Warszawie (opiekun: Aneta Zawidzka)

             

            WYRÓŻNIENIA:

             

            - Adam Jańczyk, lat 13 – SP nr 301 w Warszawie (opiekun: Anna Adamik)

            - Zofia Krawczyk, lat 13 – SP nr 2 w Piasecznie (opiekun: Renata Sieklicka)

             

            Uroczyste podsumowanie konkursu odbędzie się w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka w Warszawie 10 czerwca 2026 roku (środa) o godz. 12.00.

             

            GRATULUJEMY!

             

             

          • Wycieczka klasy 7b do TVP

            Uczniowie klasy 7B mieli wyjątkową okazję odwiedzić Telewizję Polską, gdzie wzięli udział w zajęciach Akademii Telewizyjnej🎬

            Podczas warsztatów z zakresu autoprezentacji, tworzenia treści oraz prowadzenia wywiadów 🎤 uczniowie poznali kulisy pracy w mediach. Dowiedzieli się, jak budować ciekawą wypowiedź przed kamerą oraz jak zadawać trafne pytania.

            Nie zabrakło również praktyki – uczestnicy nagrywali się przed kamerą, wcielając się w role reporterów i prezenterów! 📹

            Po warsztatach uczniowie mieli także możliwość zwiedzania studiów, w których nagrywane są najnowsze produkcje TVP, co było niezwykle ciekawym i inspirującym doświadczeniem.

          • Warsztaty przyrodnicze w klasie 2c

            Dzieci z kl. 2c miały możliwość z bliska przyjrzeć się owadom i dżdżownicom, poznać ich budowę oraz, z dużą ostrożnością, doświadczyć bezpośredniego kontaktu z żywymi stworzeniami. Była to okazja do przełamywania własnych obaw i rozwijania odwagi. Uczestnicy dowiedzieli się, jaką rolę pełnią te zwierzęta w przyrodzie, uczyli się szacunku do wszystkich organizmów żywych oraz odpowiedzialnego i delikatnego obchodzenia się z nimi. Zajęcia rozbudzały ciekawość poznawczą, empatię i wrażliwość na otaczający świat natury.

          • Zajęcia specjalistyczne w otoczeniu natury 🍀🌞🍀

            Nasi uczniowie uczestniczyli dziś w zajęciach ze specjalistami w otoczeniu natury. Taka forma pracy sprzyja wyciszeniu, poprawia koncentrację oraz pozytywnie wpływa na samopoczucie dzieci. Ćwiczenia oddechowe, gry logopedyczne, nauka wiązania sznurowadeł, aktywności wspierające komunikację oraz rozwój emocjonalny odbywały się w przyjaznej i swobodnej atmosferze. Cieszymy się, że możemy korzystać z uroków pięknej pogody, łącząc naukę, terapię i dobrą zabawę. 🌼☺️

    • Kontakty

      • Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2
      • (22) 664 92 46
      • 01-384 Warszawa, ul. Brygadzistów 18
        Poland
      • https://tlumacz.migam.org/warszawa-szkola-podstawowa-z-oddzialami-integracyjnymi-nr-301-im-janusza-korczaka-w-zsp-nr-2-brygadzistow-18
      • adres e-doręczenia:
        AE:PL-39714-98804-RUSBH-16
    • Logowanie