Nowa galeria Podsumowanie III edycji Wojewódzkiego Konkursu "O uśmiech dziecka" została dodana do albumu fotograficznego
Do III edycji Konkursu przystąpiło 5 szkół z województwa mazowieckiego. Wpłynęło 17 prac. 23 maja br. dziecięca Komisja Konkursowa wyłoniła laureatów w dwóch kategoriach wiekowych: 10 - 12 lat i 13 - 15 lat.
Wręczenie nagród laureatom odbyło się 1 czerwca 2022 roku. Oprócz nagród rzeczowych, laureaci otrzymali dyplomy, pamiątkowe znaczki oraz gratulacje od Naczelnika Wydziału Oświaty i Wychowania dzielnicy Bemowo Pani Katarzyny Załuskiej - Szumacher, Dyrektora Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 301 im. Janusza Korczaka w Warszawie Pani Emilii Wojdyły oraz sponsorów Konkursu.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom Konkursu, opiekunom, sponsorom, współorganizatorom i zapraszamy do udziału w IV edycji Konkursu w przyszłym roku szkolnym.