26.10. 2022 r. w SP nr 150 w Warszawie odbyły się Dzielnicowe zawody w badmintonie w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w grupach młodszych chłopców i dziewcząt kl. IV - VI. Naszą szkołę w tej fantastycznej rywalizacji reprezentowali pod opieką p. Michała Jaśkiewicza wyjątkowi zawodnicy: Lena Pączek, kl. 3b; Aleksandra Gniazdowska, kl. 4c; Filip Pączek, kl. 4c; Filip Dobczyński, kl. 4c.
Dziewczęta zajęły III miejsce w grupie młodszej w dzielnicy Bemowo, a chłopcy w tej samej kategorii wiekowej zdobyli srebrny medal i II miejsce w dzielnicy.
Na wyróżnienie zasługuje fakt, że nasi zawodnicy byli młodsi od swoich rywali minimum o 2 lata, z najmłodszą na czele, ale jakże wyjątkową zawodniczką z klasy 3b - Leną Pączek!
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZAWODNIKOM, UCZNIOM I NAUCZYCIELOM. ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW!!!
Zespół nauczycieli wychowania fizycznego
Nowa galeria Dzielnicowe zawody w badmintonie została dodana do albumu fotograficznego