• Kalendarium marzec

          • Data

            Rodzaj aktywności

            1.03.2018r.

            Spektakl profilaktyczny dla uczniów klas 3, godz.10.45

            1.03.2018r.

            Szkolny etap dzielnicowego konkursu matematycznego „Super Trójka” kl.3, godz. 12.45, sala 112

            1.03.2018r.

            Etap szkolny Warszawskiego Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego

            2.03.2018r.

            Z okazji Europejskiego Dnia Logopedy- bezpłatne diagnozy logopedyczne 11.00-13.00, gabinet logopedyczny.

            2.03.2018r.

            Zawody „Dwa ognie usportowione”- chłopców.

            06.03.2018r.

            Warszawska Syrenka – eliminacje szkolne kl.4-7

            07.03.2018r.

            Spotkanie sieci współpracy szkoły ćwiczeń w obszarze matematyka

            godz. 10.00-15.00, sala 214

            07.03.2018r.

            ART.BEM- Gala Hali Wola, występ Metrum i Małego Metrum

            08.03.2018r.

            Asteriada konkurs taneczny

            08.03.2018r.

            Lekcja historii dla klas I- zgodnie z grafikiem

            08.03.2018r.

            Konsultacje z nauczycielami i specjalistami kl.0-2 godz. 17.30-18.30,

            kl. 4-7 godz. 18.30-19.30

            klasy 3 – zebrania z rodzicami godz. 17.30-18.30

            09.03.2018r.

            Konkurs Logicznego Myślenia kl.2-7.

            10.03.2018r.

            Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Ortografia na medal” kl.4-7

            16.03.2018r.

            Konkurs mitologiczny – kl.5

            20.03.2018r.

            Międzyszkolny Turniej o Zdrowym Stylu Życia „Zorientowani na zdrowie” godz. 9.00-11.30

            21.03.2018r.

            SU Dzień przebierańców – Pierwszy dzień wiosny.

            26-27.03.2018r.

            Badania ortopedyczne kl.4

            29.03-03.04.2018r.

            Wiosenna przerwa świąteczna

          • Projekt Kidspeak

          • Tegoroczny Projekt Kidspeak dobiegł końca.

            Ostatniego dnia projektu,  9 marca, odbyło się pożegnanie naszych gości.

            Pani Dyrektor Emilia Wojdyła, uczniowie oraz nauczyciele serdecznie podziękowali Fahrisie i Innie za przeprowadzenie projektu.

            Nasi goście, w dowód wdzięczności, otrzymali od nas ręcznie wykonane

            pudełka z drobiazgami oraz kosze z karteczkami, na których uczniowie napisali podziękowania. 

            Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie oraz współpracę wszystkim uczniom i  nauczycielom, a w szczególności: zespołowi kierowniczemu, przedszkolu, bibliotece, stołówce, zespołowi plastycznemu, zespołowi informatycznemu oraz świetlicy. 

             

            Zespół Języków Obcych

          • Nasze sukcesy

          • Organizacja dzielnicowego turnieju tenisowego dla szkól podstawowych -
            II miejsca chłopców: Kacper Wojtyński, Artur Bartosiak, Jan Frączyk - opiekunowie: M. Jaśkiewicz i Piotr. Bakuniak.
             
            Organizacja turnieju mini koszykówki dla szkół podstawowych-
            II miejsca dziewcząt; opiekun - K. Osiadacz.
             
            II miejsce w dzielnicowym turnieju Unihoca dziewcząt klas 5 - 6; opiekun - Tomasz Kizerwetter.
             
            II miejsce w dzielnicowym turnieju piłki ręcznej chłopców 5 - 6 klas.
          • Kalendarium - luty 2018

          •  

            Data

            Rodzaj aktywności

            1.02.2018r.

            Zebrania z rodzicami kl.1-3 godzina 17.30-18.30,

            klasy 4-7 godzina 18.30-19.30

            1-2.02.2018r.

            Zajęcia ze Strażą Miejską kl. 3,7,5 -zgodnie z grafikiem.

            1.02.2018r.

            Konkurs przyrodniczy "Łąka sie błąka", etap szkolny.

            2.02.2018r.

            Apele samorządowe - podsumowujące I półrocze kl.3, godz.10.45

            5.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl.1-2, godz.11.45

            5-7.02.2018r.

            Zajęcia z technik pamięci-  kl.6 i 7.

            6.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl. 7,godz. 12.45

            8.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.1-2, godz.16.00

            8.02.2018r.

            Lekcje historii dla kl.4 - "Zamach na Kutscherę" - zgodnie z grafikiem.

            9.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl.4, godz.10.45

            9.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl.5, godz.12.45

            9.02.2018r.

            Apele samorządowe -podsumowujące I półrocze kl.6, godz.8.55

            9.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.3

            12.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.4, godz. 16.00

            13.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.7, godz.15.30

            14.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.5, godz. 15.30

            15.02.2018r.

            Zespoły wychowawcze  kl.6, godz.15.30

            19.02-09.03.2018r.

            Dni Języków Obcych + Projekt KIDSPEAK

            19.02.-23.03.2018r.

            Tydzień eksperymentów kl. 1-3,

            19-23.02.2018r.

            II etap Warszawskiej Olimpiady Języka Angielskiego

            21.02.2018r.

            Zebranie z Rodzicami dzieci kandydujących do oddziałów przedszkolnych, godz. 17.30

            21.02.2018r.

            Zebranie z Rodzicami  przyszłych pierwszoklasistów , godz. 18.30

            26-28.02.2018r.

            Rekolekcje - kl. 6 i 7godz. 8.00-8.45, klasy 4-5 godz. 9.50-10.35,

            klasy 2 i 3 godz. 11.30-12.15

            27.02.2018r.

            Spotkaniem z Biskupem 14.00-16.00

            Luty/marzec

            Dni Bezpiecznego Internetu – obchody szkolne