• Kalendarium - październik 2017 r.

     •  

      l.p.

      Data

      Rodzaj aktywności

      1.

      2.10.2017r.

      Lekcja historii w DPS „Kombatant” -świetlica

      2.

      2.10.2017r.

      Zajęcia profilaktyczne w kl.3a,3b,3h.

      3.

      4.10.2017r.

      Zajęcia profilaktyczne w klasach 4.

      4.

      5.10.2017r.

      Lekcja historii „Upadek Powstania Warszawskiego” dla oddziałów przedszkolnych-godz.10.45.

      5.

      5.10.2017r.

      II edycja Konkursu 63 dni chwały Powstania Warszawskiego – ZSP nr 7

      6.

      9.10.2017r.

      Zajęcia profilaktyczne w kl.3a,3b,3h.

      7.

      11.10.2017r.

      Rada Pedagogiczna- godz.16.00

      8.

      12.10.2017r

      Zebrania z rodzicami kl.3a,3b.3h,

      Konsultacje z rodzicami – dotyczy pozostałych klas, nauczycieli i specjalistów.

      9.

      13.10.2017r.

      Obchody „Światowego Dnia Mycia Rąk” - świetlica

      10.

      13.10.2017r.

      Teatr Roma spektakl „Księga dżungli” –kl.5b,5d.

      11.

      16.10.2017r.

      Zajęcia profilaktyczne w kl.3a,3b,3h.

      12.

      20.10.2017r.

      Uroczystość nadania Szkole nowego Patrona.

      13.

      23.10.2017r.

      Zajęcia profilaktyczne w kl.3a,3b,3h.

      14.

      25.10.2017r.

      Szkolenie dla nauczycieli kl.1-3, godz. 15.30-17.30,

      16.

      27.10.2017r

      Wyjście do teatru klasy 4.

      17.

      30.10.2017r.

      Żywa lekcja historii „Bitwa nad Bzurą” kl.6b

       
     • Drodzy Rodzice uczniów SP 301!

     •  

      Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018, we wrześniu kończy się kadencja obecnej Rady Rodziców, w związku z czym chcielibyśmy Państwu przekazać podsumowanie tego, co udało się nam, Rodzicom, osiągnąć w tym czasie (rok szkolny 2016/2017).

      Obecny rok szkolny jest obarczony ustawowymi zmianami w szkolnictwie. Rada Rodziców jako przedstawiciele wszystkich Rodziców, w zeszłym  roku  czynnie  uczestniczyła  w  przygotowaniach do bieżących zmian i potrzeb wynikających z wielu przedsięwzięć. W ubiegłym roku szkolnym został przepracowany okres przygotowawczy do zmiany imienia patrona szkoły, w którym  aktywny  udział  brała  Rada Rodziców. Dzięki Państwa zaangażowaniu podczas Święta Szkoły z wielu loterii i konkursów oraz deklarowanej kwocie z preliminarza, udało się Nam wszystkim zebrać kwotę ponad 8.000 zł, która będzie przeznaczona na nowy sztandar szkoły. W obecnym roku szkolnym czeka nas święto nadania szkole nowego patrona - Janusza Korczaka. Będzie to dzień, w którym Dyrekcja szkoły, w porozumieniu z Radą Rodziców, zaplanowała i zorganizowała wiele wydarzeń upamiętniających tą uroczystość.

      Wspomniany wyżej Piknik z okazji Święta Szkoły, był okazją do wielu spotkań, wspólnej zabawy, jak również  niezapomnianych wrażeń, dzięki pracom uczniów i nauczycieli Naszej szkoły oraz przy współpracy Rodziców. Rada Rodziców na ten dzień specjalnie przygotowała kilka atrakcji, m.in. grupę rekonstrukcyjną, dmuchaną zjeżdżalnię, watę cukrową i popcorn, w pikniku brały także udział kluby dziecięce i młodzieżowe, które uatrakcyjniały powyższy piknik. Dodatkowo Rada Rodziców dofinansowała dział malarstwa, na którym można było malować „własne arcydzieła” oraz zakupić prace malarskie wcześniej specjalnie przygotowane. Wsparliśmy także stoisko języków obcych. Mamy nadzieję, że będzie to cykliczny punkt każdego roku szkolnego, a Państwa frekwencja będzie zawsze tak wysoka.

      Uczestniczyliśmy także w zaplanowanych remontach, które odbyły się w wakacje. Stołówka szkolna zyskała nową świeżość, z naszego funduszu zostały zakupione nowe ceraty, a na odmalowane ściany zaplanowaliśmy nowe oprawy do prac, które będą okresowo wymieniane. Korytarze pierwszego piętra zyskały nowy blask, a Rada Rodziców dofinansowała wymianę parapetów. Niebawem do tak odnowionego wnętrza, będą oddane do użytku nowe pufy, miękkie siedziska dla naszych uczniów, środki także pochodziły ze składek Rady Rodziców. Planujemy także zakup sprzętu do impregnowania podłóg na korytarzach szkoły, aby zajęcia fizyczne klas młodszych odbywały się w lepszych warunkach.

      Zorganizowaliśmy imprezy dla uczniów klas 0-III i IV-VI. Dzieci z klas młodszych mogły bawić się na balu karnawałowym z wynajętymi animatorkami, robić szalone zdjęcia w fotobudce i kosztować smacznego popcornu. Starsi uczniowie mieli zorganizowaną dyskotekę z DJ-em, podczas trwania której mogli skorzystać
      z fotobudki oraz popcornu.

                      Dla uczniów, którzy czynnie reprezentowali naszą szkołę w różnego rodzaju konkursach międzyszkolnych oraz pozaszkolnych Rada Rodziców sfinansowała zakup nagród i upominków. Dzieci uczęszczające na "Metrum" i "małe Metrum" zawsze mogły liczyć na dofinansowanie zakupu strojów czy na wyjazdy konkursowe. Nasi sportowcy mieli wsparcie w postaci zakupu nowych koszulek, a zespół koszykarek także mógł liczyć na dofinansowanie obozu.

      Realizowaliśmy również statutowe potrzeby wielu uczniów naszej szkoły. Dzieci wymagające wsparcia finansowego otrzymały określoną pomoc. Z kolei program "lekki tornister" wymagał zakupu na nowy rok szkolny ponad 330 sztuk książek. Tak duża ilość wynikała z powstania poziomu klas VII, nowego programu dla klas IV i zakupu materiałów do języka hiszpańskiego oraz uzupełnienia książek dla klas V i VI. Mamy nadzieję, że tak duży wkład przyczyni się do pilniejszego przestrzegania zasad noszenia książek w naszej szkole tzn realizowania programu „lekki tornister”, co daje  uczniom możliwość zdrowego rozwoju.

      W obecnym roku, jak i w poprzednich latach, dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole "Małopolska", mogliśmy wykorzystać pieniądze z akcji „1% dla naszej szkoły”. Za rok 2015 uzbieraliśmy kwotę 7296,60 zł, z których udało nam się zrealizować następujące oczekiwania i potrzeby: światła na dyskotekę, pomoce dydaktyczne do języka angielskiego, sprzęt sportowy (piłki, płotki lekkoatletyczne, wózek do znakowania linii na boisku), książki do biblioteki (w tym wiele tytułów wskazanych przez samych uczniów), materace gimnastyczne antypoślizgowe. W tym miejscu chcielibyśmy zaznaczyć oraz  poinformować, że obecne Prezydium przy wsparciu Rady Rodziców rozwiązało umowę ze stowarzyszeniem "Przyjazna Szkoła".

      Jak co roku,  uczestniczymy i dofinansujemy  takie  potrzeby  jak:  prezenty dla pierwszoklasistów, słodkości i upominki z okazji Dnia Dziecka i Dnia Sportu, dyplomy i nagrody związane z różnego rodzaju projektami, jak i organizowanymi przez samorząd szkolny akcjami. Z poziomu klas  0-III i IV-VI zostały wyłonione klasy, które otrzymały nagrody w postaci voucherów 500 zł za zajęcie pierwszego miejsca w całorocznym wyzwaniu jakim jest "Ekstraklasa". W tym miejscu niezmiernie miło nam poinformować, że aż 10 klas dostało nagrody po 200 zł za "super wpłaty" czyli 100% wpłat na fundusz Rady Rodziców z danej klasy. Przypominamy, że od obecnego roku szkolnego zasady zostały nieco zmienione, prosimy o zapoznanie się z zasadami. Regulamin Rady Rodziców jest zamieszczony na stronie Rady Rodziców jak i dostępny w sekretariacie szkoły. Oczywiście nadal zachęcamy do korzystania z akcji zwrot 15% na celowe wydarzenie czy wydatek klasowy.

      Na obecny rok szkolny zaplanowane są różnego rodzaju wydarzenia, atrakcje i warsztaty, które będą omawiane na pierwszym zebraniu Rady Rodziców, na które serdecznie zapraszamy. Termin będzie przekazany do przedstawicieli klas do Rady Rodziców poprzez platformę Librus. Dla każdego poziomu klas - poczynając już od zerówek - przygotowaliśmy żywe lekcje z historią, imprezy karnawałowe i tematyczne.

      Staramy się o możliwość realizowania szkolenia dla dzieci w zakresie realizowania budżetu partycypacyjnego, szkolenia dla członków Rad Rodziców, szkolenia aktywizowania rodziców i zwiększania kompetencji w zakresie możliwości korzystania z miejskich programów oraz pozyskiwania zewnętrznych funduszy.

      Przypominamy, o wpłatach na Radę Rodziców wg Regulaminu, jest to 100 zł od pierwszego dziecka oraz 50 zł od każdego następnego. To tylko 10 zł miesięcznie, a dzięki temu jako społeczność możemy wspólnie realizować szkolne, a zarazem podstawowe potrzeby, oczekiwania czy marzenia NASZYCH UCZNIÓW.

       

      Dziękujemy za dotychczasowe wsparcie. Chętnych do poświęcenia swojego czasu zapraszamy do współpracy.

       

      Rada Rodziców SP 301

     • Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat

     •  

      Pod takim hasłem, 8 czerwca 2017 roku obchodziliśmy Święto Szkoły.

      Bardzo licznie przybyli Rodzice naszych uczniów, sami uczniowie i ich rodziny. Współorganizowaliśmy je z naszą Radą Rodziców, za co składam serdeczne podziękowania na ręce przewodniczącej Rady – Pani Agnieszki Grabickiej i Zastępcy Przewodniczącej – Pana Radosława Pucka. Dzięki Rodzicom naszych uczniów było słodko na pikniku i bardzo radośnie. Bardzo dziękuję.

      Co najmniej 600 osób świętowało razem z nami. Swoją obecnością uroczystość uświetnił Pan Michał Grodzki Burmistrz Dzielnicy Bemowo wraz z przedstawicielami Rady Dzielnicy,

      Pan płk Zbigniew Kudła z Wojskowej Akademii Technicznej,

      Pani Izabela Zwierz – dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Dzielnicy Bemowa i Pani Ewa Bachanek – Namierowska – zastępca dyrektora tegoż Ośrodka.

      Życzenia do nauczycieli i pracowników z okazji Święta skierował Pan Andrzej Janiszek Prezes Oddziału ZNP dla Dzielnicy Wola, Bemowo, Ursus, Izabelin i Stare Babice.

      To wielkie przedsięwzięcie nie byłoby możliwe bez ogromnego zaangażowania wszystkich pracowników. Jestem dumna, że mogę kierować takim Zespołem, za co także dziękuję.

      Święto rozpoczęło się wzruszającym koncertem dedykowanym wszystkim obecnym, ale przede wszystkim Rodzicom uczniów, z racji niedawnego Święta Matki i zbliżającego się Dnia Ojca. Wydarzenie to zintegrowało wszystkich przyjaciół Szkoły, w tym przybyłych gości, wokół bardzo ważnego celu – przybliżenia sylwetki nowego patrona – Janusza Korczaka i stanowiło  pierwszy krok w przygotowaniu do ważnej uroczystości nadania Szkole nowego imienia.

      Po koncercie można było wziąć udział w ogromnym radosnym pikniku zorganizowanym na terenie szkoły. Boiska szkolne, patio, wszystkie alejki wypełnione były różnymi atrakcjami.

      Magiczny czas, wzruszające święto i atmosfera, której nie można porównać z żadną inną. Święto Szkoły to uroczystość, która na długo zapisze się w pamięci uczestników.

      Sprzyjała pogoda, dopisywały humory.

      Święto utrwalone zostało w bogatej dokumentacji fotograficznej.

       

      Z pozdrowieniami

         Emilia Wojdyła

     • Kalendarium czerwiec 2017

     •  

      l.p.

      Data

      Rodzaj aktywności

      1.

      1.06.2017r.

      Dzień Dziecka

      2

      1.06.2017r.

      Dzień Sportu kl.1-3, odpowiedzialny p. K.Osiadacz + n-le wychowania fizycznego.

      3

      1.06.2017r.

      Festiwal Talentów w Art-Bem, odp. M.Kwiatkowska

      4

      2.03.2017r.

      Dzień Sportu kl.4-6, odpowiedzialny p. K.Osiadacz + n-le wychowania fizycznego.

      5

      4.06.2017r.

      Dni Bemowa - występy zespołu Metrum, odp. M.Kwiatkowka

      6

      5.06.2017r.

      Spotkanie informacyjne kierownika akcji "Lato w Mieście" z rodzicami, godz. 18.00, stołówka szkolna.

      7

      8.06.2017r.

      Święto Szkoły - zgodnie z harmonogramem.

      8

      12.06.2017r.

      Spotkanie ze Strażą Miejską kl.1- zgodnie z grafikiem.

      9

      13.06.2017r.

      Dzień Rodziny kl. 2a, godz. 16.00.

      10

      13.06.2017r.

      Dzień Języka Ojczystego kl. 4-6

      11

      14.06.2017r.

      Posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej- godz. 16.00, stołówka szkolna.

      12

      15.06.2017r.

      Boże Ciało -dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych.

      13

      16.06.2017r.

      Zajęcia opiekuńcze.

      14

      19.06.2017r.

      Apel samorządowy kl.3 / podsumowujący II półrocze/ godz. 9.50

      15

      19.06.2017r.

      Apel samorządowy kl 2 / podsumowujący II półrocze/ godz. 11.40

      16

      20.06.2017r.

      Apel samorządowy kl.1 / podsumowujący II półrocze/ godz. 10.45

      17

      21.06.2017r.

      Apel samorządowy kl.4 / podsumowujący II półrocze/ godz. 11.40

      18

      21.06.2017r.

      Apel samorządowy kl.5 / podsumowujący II półrocze/ godz. 8.55

      19

      21.06.2017r.

      Apel samorządowy kl.6 / podsumowujący II półrocze/ godz. 10.45

      20

      21.06.2017r.

      Dyskoteka kl. 4-6

      21

      23.06.2017r.

      Zakończenie roku szkolnego kl. 4-6 godz. 9.00-10.00; klasy 0-3 godz. 10.30-11.30

      22

      23.06.2017r.

      Rada Pedagogiczna podsumowująca  rok szkolny godz. 13.00

       
     • Kalendarium maj

     •  

      l.p.

      Data

      Rodzaj aktywności

      1

      1.05.2017r.

      Święto Pracy

      2

      2.05.2017r.

      Dzień wolny od zajęć dydaktycznych

      3

      3.05.2017r.

      Święto Konstytucji –dzień wolny od zajęć dydaktyczno-opiekuńczych

      4

      4-5.05.2017r.

      Zajęcia opiekuńcze

      5

      8.05.2017r.

      Dzielnicowy konkurs matematyczny  dla klas II, godz. 14.00, odp. P.Stefańska

      6

      8-10.05.2017r.

      Zielona szkoła kl.6b, 5e.

      7

      8-17.05.2017r.

      Warsztaty sztuki nowoczesnej w ramach projektu „Twórcza  swietlica”

      8

      11.05.2017r.

      4-bój lekkoatletyczny dziewcząt i chłopców w SP 321

      10

      12.05.2017r.

      Spotkanie autorskie z p.H.Niewiadomską dla kl.2 (chętni), odp. A.Iwanek

      11

      14.05.2017r.

      Konkurs Taneczny Dębe 2017 ( Metrum+ Małe Metrum), odp. M.Kwiatkowska

      12

      15.05.2017r.

      Loteria literacka –wokół Korczaka dla kl. 4-6, odp. A.Iwanek

      13

      17.05.2017r.

      Konkurs czytelniczy w j.angielskim dla kl. 4-6, sala 202, godz. 14.45.

      14

      17.05.2017r.

      Dzielnicowy konkurs ortograficzny dla kl.2 –etap międzyszkolny.

      15

      17.05.2017r.

      Jednodniowa wycieczka „Wymysły pod laskiem” –kl.2c,2d,3a,2g.

      16

      22.05.2017r.

      Rada Pedagogiczna (wszyscy) –Przewidywane oceny roczne- godz. 16.00-18.00,

      18.00-20.00 szkolenie  dotyczące ochrony danych osobowych.

      17

      22-26.05.2017r.

      Zielona szkoła kl.6c, 6e.

      18

      22-24.05.2017r.

      Zielona szkoła kl.4a,4c.

      19

      23.05.2017r.

      Pro Futuro- Konkurs Taneczny ( Metrum+ Małe Metrum),

      odp. M.Kwiatkowska

      20

        23 .05.2017r.

      Zebrania  z rodzicami kl.1-3 godz.17.30-18.30, kl.4-6 godz.18.30-19.30

      21

      24-26.05.2017r.

      Zielona szkoła kl.6a, 6d.

      22

       24 .05.2017r.

      Rada Pedagogiczna (wszyscy) –szkolenie dotyczące bezpieczeństwa w szkole godz. 16.00-19.00

      23

      25.05.2017r.

      Mini piłka siatkowa dziewcząt kl.5

      24

      26.05.2017r.

      Mini piłka siatkowa chłopców kl.5

      25

      26.05.2017r.

      Koncert Filharmonii Narodowej dla kl. 3g,2a,2d,3d,3c,3a,1b,5b,5c,4a,4c,4e,4d, godz. 10.45

      26

      31.05.2017r.

      Dzień Języka Ojczystego-zespół humanistyczny.

      27

      31.05-2.06.2017r.

      Zielona szkoła kl. 5a,5b,5c,5d.

       
     • Kalendarium kwiecień

     •  

      l.p.

      Data

      Rodzaj aktywności

      1.

      03.04.2017r.

      Dzień Autyzmu

      2.

      03-07.04.2017r.

      Realizacja projektu STOP HAŁASOWI  w kl. I-III, odp. M. Kwiatkowska, E. Świderska

      3.

      03.04.2017r.

      Posiedzenie Rady Pedagogicznej godz. 15.30

      4.

      03.04-12.04.2017r.

      Realizacja projektu "Twórcza świetlica"

      5.

      04.04.2017r.

      Dzielnicowy konkurs ortograficzny dla klas trzecich, etap międzyszkolny

       w SP 350, odp. M. Kwiatkowska

      6.

      04.04.2017r.

      Dzielnicowy konkurs ekologiczno-przyrodniczy "Mali ekolodzy" dla klas II etap szkolny, godz. 8.50-9.50, odp. A. Pabin

      7.

      04.04.2017r.

      "Szansa na sukces" - świetlicowy konkurs piosenki.

      8.

      05.04.2017r.

      Omnibus Humanistyczny kl.4-6, godz. 13.00-14.00, sala 210,

       odp. A. Mieszczakowska

      9.

      05.04.2017r.

      Finał konkursu matematycznego dla klas III "Super Trójka" w SP 321, /kl.3a/odp. M.Kwiatkowska

      10.

      05.04.2017r.

      Wielobój gimnastyczny dziewcząt , odp. A.Węgierska

      12.

      06.04.2017r.

      Wielobój gimnastyczny chłopców .

      13.

      07.04.2017r.

      Spotkanie Wielkanocne w Osiedlowym Klubie Kultury

      14.

      08.04.2017r.

      Konkurs taneczny Wilanów 2017r. odp. M.Kwiatkowska

      15.

      7-9.04.2017r.

      Turniej koszykówki w Działdowie, odp. K.Osiadacz

      16.

      10.04.2017r.

      Zawody w pływaniu dziewcząt i chłopców kl.3-6.

      17.

      12.04.2017r.

      Dzielnicowy konkurs ortograficzny dla klas 2, etap szkolny,

      odp. P. Stefańska

      18.

      12.04.2017r.

      Dzielnicowy konkurs przyrodniczo-ekologiczny dla klas 2, etap dzielnicowy, odp. A. Pabin

      19.

      13-18.04.2017r.

      Wiosenna przerwa świąteczna

      20.

      20.04.2017r

      Szachy drużynowe zawody w SP 321

      21.

      20.04.2017r.

      Podsumowanie konkursu "Ze Strażą Miejską Bezpiecznie"

      22.

      20.04.2017r.

      Dzień Gier Planszowych kl. I-III, odp. P. Stefańska, S. Pietrzyk

      23.

      24-28.04.2017r.

      Realizacja projektu STOP HAŁASOWI  w kl. I-III, odp. M.Kwiatkowska, E.Świderska

      24.

      27.04.2017r.

      Konsultacje z rodzicami kl. 0-3 godz. 16.30-17.30, kl. 4-6 godz. 17.30-18.30

      25.

      28.04.2017r.

      Koncert Filharmonii Narodowej dla klas 3g,2a,2d,3d,3c,3a,1b,5b,5c,5e,6a,6d, godz. 10.45

      26.

      28.04.2017r

      Apel z okazji Święta Konstytucji –kl.4-6, odp. A.Ziąbek, M.Herbet

       
     • Kalendarium - marzec 2017 rok

     •  

      Data

      Rodzaj aktywności

      1.03.2017r.

      Posiedzenie Rady Pedagogicznej godz. 16.00, / przedszkole, kl. 0-3, świetlica, n-le religii, pedagog i psycholog, specjaliści/.

      2.03.2017r.

      Zebranie Dyrektora Szkoły z rodzicami dzieci z oddziałów "0", godz. 17.00, stołówka szkolna.

      3.03.2017r.

      Spektakl profilaktyczny "Florka w sieci" -kl.3,

      3-4.03.2017r.

      Asteriada - konkurs taneczny /Metrum i Małe Metrum

      7-8.03.

      Eliminacje do konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka" klasy 4-6,

      8.03.2017r.

      Szkolny etap dzielnicowego konkursu matematycznego "Mała Olimpiada Matematyczna" dla uczniów klas trzecich

      8.03.2017r.

      "Metody aktywizujące" - warsztaty dla zespołu humanistycznego

      9.03.2017r.

      Eliminacje do konkursu recytatorskiego "Warszawska Syrenka" klasy 1-3,

      10.03.2017r.

      Dzielnicowy konkurs ortograficzny "Z ortografią za pan brat" dla klas 3, etap klasowy,

      10.03.2017r.

      Konkurs Logicznego Myślenia kl.1-6,

      14.03.2017r.

      Dzień Liczby π, zespół n-li matematyki

      14.03.2017r.

      Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik" kl. 1-6,

      14.03.2017r.

      Zgłoszenie uczestników do konkursu "Warszawska Syrenka"

      15.03.2017r.

      Posiedzenie Rady Pedagogicznej godz. 16.00/ kl. 4-6, pedagog, psycholog, n-le religii/.

      16.03.2017r.

      Zebrania z rodzicami kl.1-3 godz. 17.30-18.30; kl.4-6 godz. 18.30-19.30

      16.03.2017r.

      Konkurs "Kangur matematyczny" - kl.2-6,

      17.03.2017r.

      Koncert Filharmonii Narodowej dla klas 3g, 2d,2a, 3d,3c,3a, 1a,1b,5b,5c,5e, 6a, 6b, godz. 10.45

      20.03.2017r.

      Konkurs mitologiczny k.5 - etap szkolny / zespół humanistyczny/.

      24.03.2017r.

      Dzielnicowy konkurs ortograficzny "Z ortografią za pan brat" dla klas 3, etap szkolny

      27.03.2017r.

      Żywa lekcja historii kl. 6a,6c

      27-28-29.03.2017r.

      REKOLEKCJE

      29.03.2017r.

      Turniej Klas Integracyjnych I-III w P 82,

      30.03.2017r.

      "Olimpusek"- Konkurs Ogólnopolski kl.1-3,

      30.03.2017r.

      Międzyszkolny Turniej o Zdrowym Stylu Życia "Zorientowani na Zdrowie"

       
     • Kalendarium - styczeń 2017

     •  

      Data

      Rodzaj aktywności

      02.01.2017r.

      „Góra grosza”- liczenie pieniędzy – sekcja wolontariatu.

      04.01.2017r.

      Etap rejonowy konkursu kuratoryjnego z matematyki.

      06.01.2017r

      Dzień wolny od zajęć dydaktyczno - wychowawczych

      10.01.2017r.

      Zebranie informacyjne kierownika akcji „Zima w Mieście 2017r.”  z rodzicami - stołówka szkolna godz. 18.00

      12.01.2017r.

      Debata –„Przerwy w SP 301” - SU

      12 - 16.01.17r.

      Mistrzostwa Bemowa w koszykówce dziewcząt.

      13.01.2017r.

      Ostateczny termin wystawienia ocen na pierwsze półrocze.

      17-19.01.17r.

      Mistrzostwa Bemowa w koszykówce chłopców.

      18.01.2017r.

      I Dzielnicowy Turniej Super Farmer dla kl.4 - 6 – odp. A. Rau, K. Kozera

      18.01.2017r.

      Przegląd stomatologiczny kl.2

      20.01.2017r.

      Koncert Filharmonii Narodowej dla klas  2a,2b,2d,3g,5b,5c,5e,6a,6b, godz. 10.45

      20.01.2017r.

      Dyskoteka karnawałowa kl.4 - 6

      23-25.01.17r.

      Mistrzostwa Bemowa – Dwa ognie usportowione - dziewczęta

      25.01.2017r.

      Przegląd stomatologiczny kl.2

      25.01.2017r.

      Klasyfikacyjne posiedzenie Rady Pedagogicznej - godz. 16.00

      (zatwierdzenie klasyfikacji)

      27.01.2017r

      Karnawał w świetlicy (w ramach zajęć świetlicowych)

      26.01.2017r.

      Zebrania półroczne godz. 17.00 -18.00 kl.0 - 3;

      18.00 - 18.30 zebranie ogólne z Dyrektorem Szkoły;

      godz. 18.30 - 19.30 kl.4 - 6

      26.01.2017r.

      Apel samorządowy kl.5 /podsumowujący I półrocze/

      26.01.2017r.

      Apel samorządowy kl.3/podsumowujący I półrocze

      26.01.2017r.

      Apel samorządowy kl.1/podsumowujący I półrocze

      26.01.2017r.

      Apel samorządowy kl.6/podsumowujący I półrocze

      30.01.2017r.

      Apel samorządowy kl.2 /podsumowujący I półrocze

      27.01.2017r.

      Apel samorządowy kl.4 /podsumowujący I półrocze

      27.01.2017r.

      Przegląd stomatologiczny kl.2

      27.01.2017r.

      Zgłoszenie do konkursu „Ośmiu wspaniałych”

      27.01.2017r.

      Konkurs literacko - plastyczny „Dzieci bajki piszą” (świetlica)

      30-1.02.2-17r.

      Mistrzostwa Bemowa – Dwa ognie usportowione - chłopcy.

      31.01.2017r.

      Zajęcia profilaktyczne ze Strażą Miejską „Rowerowy ruch drogowy” kl.4 - 5 /zgodnie z grafikiem/

      31.01.2017r.

      Koncert Noworoczny godz. 17.30

       
     • Spotkanie informacyjne - reforma oświaty

     •  

      Szanowni Państwo,
       
      Uprzejmie informujemy, że Pan Błażej Poboży, Zastępca Burmistrza Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy, organizuje spotkanie informacyjne dla Rodziców, które będzie dotyczyć planowanej organizacji pracy bemowskich placówek oświatowych od 1 września 2017 roku.

      Spotkanie odbędzie się 3 marca 2017 roku (piątek) o godzinie 18.00 w sali widowiskowej w Bemowskim Centrum Kultury w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy  przy ul. Górczewskiej 201 (wejście od ul. Konarskiego).

      Serdecznie zapraszamy Rodziców, którzy są zainteresowani uzyskaniem informacji na temat wdrażania reformy oświaty na Bemowie oraz planowanej organizacji pracy placówek w nowym roku szkolnym.

      Prosimy o zapoznanie się z programem spotkania zamieszczonego w załączniku:

      Program_spotkania.pdf

     • Szkolne Dni Bezpieczeństwa Cyfrowego

     •  

      W ramach projektu „Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”,
      już w grudniu, w naszej szkole, odbędą się

      Szkolne Dni Bezpieczeństwa Cyfrowego.

       

      Z tej okazji w szkole odbędą się:

      • spotkanie edukatora z Radą Pedagogiczną na temat „Jak zapewnić uczniom bezpieczeństwo w Internecie”;
      • projekcja filmu „Jak unikać zagrożeń cyfrowego świata?” na zebraniach z Rodzicami w klasach I – VI (15 grudnia);
      • Udostępnienie wszystkim rodzicom i nauczycielom broszur informacyjnych w wersji elektronicznej;
      • spotkanie w dniu 20 grudnia, w sali gimnastycznej, edukatora
       z uczniami klas III – VI na temat „Jak unikać zagrożeń w Internecie” (prezentacja filmu i prezentacja podstawowych problemów dotyczących cyberbezpieczeństwa uczniów; informacja, gdzie mogą otrzymać pomoc w sytuacjach kryzysowych),
      • warsztaty z edukatorem dla wybranych klas na temat e-zagrożeń. Każdy z warsztatów obejmie m.in. film dostosowany do wieku uczniów, quizy sprawdzające wiedzę uczniów, prezentację merytoryczną i grę zespołową.

      Finalnym efektem projektu będzie stworzenie

      „Szkolnych Zasad Bezpieczeństwa w Internecie”.

     • Kalendarium na grudzień

     •  

      Data

      Rodzaj aktywności

      02.12.2016r.

      Rozpoczęcie interdyscyplinarnego projektu edukacyjnego „Ogarnij Inżynierię” – „Tajemnice zielonych dachów” - koordynator E. Wolska

      02.12.2016r.

      Dzień Osób Niepełnosprawnych

      06.12.2016r

      Warsztaty świąteczne (świetlica)

      06.12.2016r.

      X Świąteczne Zawody sportowe o Puchar Burmistrza Woli - odp. E. Świderska, J. Parmańczuk

      5 - 8.12.

      2016r.

      Warsztaty profilaktyczne dla kl.1- 3 (zgodnie z grafikiem)

      07.12.2016r

      „Zabawy z filcem” – warsztaty (świetlica)

      07.12.2016r.

      Rada Pedagogiczna kl. 4-6 – część szkoleniowa, zagrożenia, godz. 16.00

      08.12.2016r.

      Przedstawienie profilaktyczne dla kl. 5 godz. 11.40, dla kl.6 godz. 9.50, odp. K. Olobry - Księżak

      09.12.2016r.

      Przedstawienie dla uczniów kl.1- 3 z okazji Dnia Osób Niepełnosprawnych, przygotowane przez kl.3a

      09.12.2016r.

      Wieża Babel - konkurs lingwistyki matematycznej, godz. 8.00, sala.204, M. Przerada

      12.12.2016r.

      Bemowski Konkurs Ortograficzny kl.5 - 6, etap szkolny,

      odp. B. Kurek

      14 - 19.12.

      2016r.

      Projekt „Kaczątko”- kl.3, warsztaty profilaktyczne dotyczące przemocy rówieśniczej.

      14.12.2016r.

      Etap szkolny Turnieju  „Super Farmer” – kl. 4-6, odp. A. Rau, K. Kozera

      14.12.2016r.

      Rada Pedagogiczna kl.0 - 3 –część szkoleniowa, śródroczna analiza wyników, godz. 16.00

      15.12.2016r.

      Twórczość M. Konopnickiej –konkurs recytatorski dla najmłodszych (świetlica)

      15.12.2016r.

      Zebrania z rodzicami – zgodnie z grafikiem

      15.12.2016r.

      Warsztaty dla dzieci  i rodziców (kl.2a) – karty świąteczne, godz. 17.30-18.30

      15.12.2016r.

      Warsztaty dla dzieci  i rodziców (kl.4a) – 18.30-20.00

      16.12.2016r.

      Warsztaty dla dzieci  i rodziców (kl.3a) – zdobienie pierniczków

      16.12.2016r

      Koncert Filharmonii Narodowej dla klas 3-4 godz. 10.45

      19.12.2016r.

      Wspólne kolędowanie z pensjonariuszami DPS „Kombatant”

      21.12.2016r

      Szkolne Przedstawienie Bożonarodzeniowe- godz. 17.00

       Aukcja kart świątecznych  i pierniczków, godz. 15.30 – 17.00,- impreza środowiskowa

      Wigilia pracownicza godz. 18.00

      22.12.15r.

      Szkolne Przedstawienie Bożonarodzeniowe dla uczniów, godz. 11.40

      22.12.2016r.

      Ostateczny termin poinformowania uczniów i rodziców o przewidywanych ocenach na koniec pierwszego półrocza.

      23.12.16r- 1.01.2017r.

      Przerwa świąteczna

       

      5 - 12.12.2016r. „Marzycielska poczta” – kartki dla chorych dzieci - sekcja wolontariatu

      12 - 16.12.2016r. „Anioły i Aniołki Bożonarodzeniowe”-  prace na aukcje, kl.4 - 6,

      odp. P. Baszuk